Kanały Eleven i Eleven Sports w Telewizji Światłowodowej Nowości

logo-tv--

 

EVIO Polska oraz ELEVEN SPORTS NETWORK nawiązały współpracę, dzięki której kanały Eleven i Eleven Sports zostaną udostępnione abonentom Telewizji Światłowodowej. Co to oznacza dla abonentów?

Dowiedz się więcej.

Świetlny Partner Proneteus

Za nami bardzo ciekawy październik, w którym nagrodę Świetlnego Partnera otrzymuje firma Proneteus z Jędrzejowa, wyróżniona za dynamiczny wzrost sprzedaży usług Telewizji Światłowodowej w ostatnich miesiącach.

Więcej

Unicast w Telewizji Światłowodowej

Już na dwa tygodnie przed Kongresem Telewizji Światłowodowej rynek Operatorów ISP w Polsce obiegła informacja: telewizja od EVIO dostępna jest w oparciu o dosył unicastowy. W ciągu 24 godzin do testowania nowego rozwiązania zgłosiło się kilkunastu Operatorów.

Więcej

Treści lokalne na ekranie startowym

Dzięki multimedialnym możliwościom dekodera eBOX M15 oraz oddolnej inicjatywie współpracujących z EVIO operatorów, na początku listopada 2016 dojdzie do premiery aplikacji “TV Lokalna”.

Więcej

Nowe aplikacje na dekoderze eBOX M15

W ramach niedawno rozpoczętej współpracy pomiędzy EVIO Polska a ZIBRA Technologies, na dekoderach eBOX M15 uruchomione zostały dwie nowe aplikacje umożliwiające dostęp do kanałów radiowych znanych z usługi RMF ON, a także do informacji o aktualnej prognozie pogody dla Polski.

Więcej

ePVR, czyli osobista nagrywarka

Po niedawnej premierze usługi Catchup TV naturalnym stało się uruchomienie usługi domowej nagrywarki. I tak też się stało, po premierze na Kongresie Telewizji Światłowodowej wszyscy abonenci korzystający z dekodera eBOX M15 zyskali dostęp do usługi ePVR.

Więcej

Kanały Eleven i Eleven Sports w Telewizji Światłowodowej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności