GUS skontaktuje się z operatorami Aktualności, Prawo i Telekomunikacja

gus

 

 

Główny Urząd Statystyczny zapowiada, że w związku z pytaniami dotyczącymi obowiązku przekazywania danych przez operatorów publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych w terminach do 30 sierpnia 2019 r. i do 28 lutego 2020 r. – nałożonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 8 sierpnia 2019 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej – skontaktuje się z operatorami.

  • w sprawach technicznych i organizacyjnych oraz określenia możliwego terminu przekazania danych – zostanie w tym przypadku nawiązany bezpośredni kontakt roboczy przez przedstawicieli Centrum Informatyki Statystycznej GUS z poszczególnymi operatorami, w terminie nie później niż do 5 września br.;
  • w przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych wyjaśnień, GUS prosi kierować pytania na adres cissek@stat.gov.pl, telefon Sekretariatu CIS 22 608-31-44.

[źródło: KIKE / GUS]

GUS skontaktuje się z operatorami
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Recent Comment

  1. Alicja

    Czy wiadomo coś czy operatorzy mają do 28 lutego przekazać te dane? Czy GUS ma operatorów poinformować o obowiązku czy choćby przesłać jakieś instrukcje?

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności