Media dla MiŚOT – zasady współpracy

Projekt MdM

Media dla MiŚOT

Oferta działań marketingowych w obszarze B2B na rok 2019 dla firm partnerskich chcących dotrzeć ze swoimi produktami do Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych w Polsce – MiŚOT.

Zobacz całą ofertę!

Dlaczego MiŚOT?

➢ Jedna z kilku stale rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Rosnąca wartość rynku MiŚOT idzie w parze z rozwojem technologicznym i innowacją.

➢ W RPT* jest ponad 3 tys. przedsiębiorców telekomunikacyjnych. MiŚOT stanowią w tym gronie ponad 90% firm, a swoim zasięgiem obejmują blisko 30% stacjonarnego rynku dostępu do internetu, co stanowi drugą siłę po Orange.

➢ Branża posiadająca dostęp do instrumentów finansowych wspierających inwestycje. Po sukcesach środowiska w projektach POIG 8.4 i POPC 1.1, obecnie operatorzy mają dostęp do preferencyjnych pożyczek szerokopasmowych dofinansowanych ze środków państwowych.

Dlaczego MdM?

➢ MdM skupia większość najważniejszych mediów, z których MiŚOT czerpią informacje z branży:

 • ICT Professional – jedyny magazyn branży MiŚOT (drukowany i dostępny online),
 • SP Forum – najpopularniejsze forum polskich operatorów,
 • serwisy www: ictprofessional.pl / inetnewsgroup.pl / isportal.pl / inne…
 • FB fanpage: ICT Professional, EPIX, MiŚOT, …
 • newslettery: MiŚOT PING, ICT PING, iNews, …
 • … wkrótce kolejne media.

➢ MdM oferuje szeroką i kompleksową usługę działań marketingowych oraz gwarantuje dotarcie do managerów i osób decydujących o zakupach w MiŚOT. Oferujemy między innymi:

 • display,
 • content marketing,
 • e-mail marketing,
 • social selling,
 • event marketing i inne dedykowane akcje sprzedażowe.

➢ MdM jest współorganizatorem największego wydarzenia w branży – MiŚOT Meeting, do udziału w którym także zapraszamy.

 

MdM – Szczegółowa oferta działań marketingowych na rok 2019

1. Działania marketingowe B2B online

bannery i artykuły sponsorowane w serwisach www na www.ictprofessional.pl / www.isportal.pl z promocją na FB ICT Professional i MiŚOT oraz LinkedIn.

Serwis internetowy www.ictprofessional.pl to miejsce publikacji bieżących informacji i komunikatów dla MiŚOT. W 2019 r. serwis będzie się zmieniał w dedykowany portal dla operatorów – ISPortal.pl, na którym budowana jest także baza wiedzy MiŚOT. Portal posiada obecnie 200-300 unikalnych użytkowników dziennie, identyfikowanych jako osoby z branży. Dodatkowo, komunikaty prasowe z tych serwisów publikowane są na fanpage’ach FB.com/MiSOTpl (ok. 500 fanów) i FB.com/ICTProfessionalMagazine (ok. 7 tys. fanów) oraz profilach LinkedIn.

1
➢ działania promocyjne na ISP Forum

ISP Forum, to największe forum polskich operatorów prowadzone przez i dla MiŚOT-ów. Forum spełnia rolę wymiany informacji pomiędzy uczestnikami – przedstawicielami operatorów telekomunikacyjnych, w zdecydowanej większości właścicielami i managerami firm oraz administratorami sieci. W 2018 r. na forum zarejestrowanych było 1670 użytkowników, którzy reprezentują 884 unikalnych operatorów zarejestrowanych w RPT. Google analytics w ostatnim miesiącu zarejestrowało 1300 użytkowników, 15 tys. sesji i 154 tys. odsłon przy średnim czasie trwania jednej sesji ok. 10 minut.

2

➢ Subfora na ISP

Forum Oprócz powyższych aktywności na forum, zachęcamy do współtworzenia z nami subforum na platformie. Takie działanie ma na celu uproszczenie MiŚOT-om komunikacji z dostawcami rozwiązań, natomiast vendorom umożliwienie zbierania feedbacku z rynku, nt. swoich produktów. Proponujemy trzy poziomy współpracy.

3

➢ e-mail marketing do środowiska MiŚOT

Oferujemy Państwu wysyłkę newsletterów do naszych baz operatorów. Obecnie jest to MiŚOT Ping do ok. 1500 adresów e-mail firm zarejestrowanych w projekcie EPIX należącego do klastra e-Południe oraz ok. 2000 e-maili subskrybentów branżowego magazynu ICT Professional. Bazy są wyselekcjonowane, a skuteczność, w zależności od treści przekazu, sięga 30% jeśli chodzi o OR i 4% CTR.

4

2. Promocja w wersji drukowanej oraz online magazynu “ICT Professional”

ICT Professional to poczytny i opiniotwórczy magazyn, dedykowany branży ISP, wydawany co kwartał w nakładzie po 3200 egzemplarzy. Jego dystrybucja odbywa się zarówno pocztą elektroniczną, jak i pocztą tradycyjną do subskrybentów, oraz podczas licznych konferencji branżowych

➢ oferta działań promocyjnych w kwartalniku “ICT Professional” 

5

➢ Współpraca ekspercka – jeśli chcesz dołączyć do grona autorów – specjalistów, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Podziel się swoją wiedzą i promuj się, wspólnie budując z nami bazę wiedzy MiŚOT.

3. Pakiety, rabaty i oferty specjalne

➢ Nowy pakiet “Rekomendowane dla MiŚOT” (zastępuje “ICT dla MiŚOT”)

Oferta specjalna dla firm partnerskich oferujących swoje towary lub usługi dla MiŚOT w dedykowanej promocji lub w jakikolwiek inny sposób wspierających środowisko MiŚOT – dzięki temu uzyskując rekomendację środowiska. Oferta “Rekomendowane dla MiŚOT” to gwarancja najszerszego dotarcia do środowiska oraz wiarygodność oferty potwierdzona rzetelnością opiniotwórczych mediów środowiska MiŚOT.

misot1

➢ Rabat 60% – na ostatnią reklamę przy zamówieniu z góry 4 publikacji w magazynie “ICT Professional”.

Magazyn “ICT Professional” jest kwartalnikiem. Zamawiając dowolne działania promujące Wasze produkty z góry na cały rok, oprócz atrakcyjnych rabatów, otrzymujecie gwarancję dotarcia z przekazem na wszystkie branżowe eventy, którym patronujemy, a na których magazyn jest dystrybuowany. Wśród nich: MiŚOT Meeting, Konferencje KIKE, Konferencje PIKE, PLNOG, IT Future Expo, Media Forum, Konferencje Technik Szerokopasmowych i inne.

➢ Każdy zamówiony newsletter wspieramy dodatkowo promocją na www i FB (ważne do odwołania). 

➢ Oferta specjalna publikacji promocji dla MiŚOT w ramach strony EPIXostawcom sprzętu i usług, którzy w porozumieniu z reprezentantami MiŚOT przygotowują ofertę promocyjną skierowaną tylko do MiŚOT oferujemy następujące świadczenia informacyjne na temat promocji:

misot2

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń

Cennik stron dla reklamodawców

 Oferta ważna do odwołania.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Nasz handlowiec  przedstawi Ci indywidualną propozycję współpracy.

tel.: +48 602 495 064

e-mail: marlena@ictprofessional.pl

 

ti-pro4-min http://twojinternet.pl/wp-content/uploads/2014/02/ti-pro-02.pdf ti-pro4-min ti-pro4-min ti-pro4-minti-pro4-minti-pro4-min ti-pro3-min Twój Internet Professional 02 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 rsz_#16_okładka rsz_#16_okładka rsz_#16_okładka rsz_#16_okładka rsz_ict_#20_okladka rsz_ict_#20_okladkarsz_ict_#20_okladka

 

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności