Oferta dla reklamodawców

ti-pro4-min http://twojinternet.pl/wp-content/uploads/2014/02/ti-pro-02.pdf ti-pro4-min ti-pro4-min ti-pro4-minti-pro4-minti-pro4-min ti-pro3-min Twój Internet Professional 02 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 Twój Internet Professional 01 rsz_#16_okładka rsz_#16_okładka rsz_#16_okładka rsz_#16_okładka rsz_ict_#20_okladka 

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

  • ICT Professional to jedyny magazyn na polskim rynku, który dociera do wszystkich operatorów ISP w kraju. Patronujemy większości, jeśli nie wszystkim konferencjom związanym z branżą ISP w Polsce.
  • W magazynie znaleźć można m.in. porady prawne, artykuły i rozwiązania eksperckie. Ponadto aktualne kalendarium imprez oraz najnowsze oferty, kierowane do dostawców Internetu.
  • ICT Professional to nie tylko kompletne kompendium wiedzy z branży ICT, ale i obszerny katalog firm obsługujących operatorów ISP.
  • Nawiązując współpracę z magazynem ICT Professional, zapewniasz sobie dotarcie do ponad 2000 operatorów w całej Polsce.
  • Jesteśmy obecni m.in. na poniższych konferencjach:

  • TI
  • PLNOG ,KIKE , iNET Meeting, e-południe, Metroport Integration Days, targi IT Future Expo, MediaForum, Targi INFOSTRADA, Nowoczesne włókna światłowodowe w sieciach szerokopasmowych, Meet IT, PIKE, E-COMMERCE Berlin Expo, Fortel, FTTH Conference.

 

Zaufali nam:

„ICT Professional to jedyne czasopismo na rynku kierowane do branży ISP, które porusza na swoich łamach tak szeroki zakres zagadnień. Każdego numeru wyczekuję z niecierpliwością i czytam „od deski do deski””

artcom

Joanna Macek-Czuszek ART-COM Wiceprezes Zarządu

„ICT Professional spełnia nasze oczekiwania marketingowe i rekomendujemy firmom współpracę z magazynem.”

e-signals

Paweł Dejnas E-Signals Prezes

„Z magazynem „ICT Professional” współpracujemy już rok, właściwie od samego początku i jesteśmy z tego Partnerstwa niezwykle zadowoleni. To publikacja, która trafia prosto do naszej grupy docelowej, dzięki czemu możemy idealnie komunikować obszar naszego działania oraz promować wszystkie nasze usługi. Wielki plusem współpracy jest jej elastyczność a także dostosowanie się do naszych potrzeb. Z pewnością będziemy mocno wspierać rozwój magazynu, współuczestnicząc w tworzeniu treści i promując wszelkie inne inicjatywy wydawnicze. Rekomendujemy „ICT Professional” jako Partnera rzetelnego i działającego profesjonalnie w zakresie dotarcia do branży.”

evio

Magdalena Jabłońska EVIO Polska Public & Media Relations

„Współpracujemy z magazynem ICT Professional od samego początku. Zamieszczamy naszą reklamę niemal w każdym z wydań i nie ukrywam, że jesteśmy zadowoleni z efektu. Dzięki magazynowi, idealnie trafiamy do grupy docelowej, która właśnie nas interesuje. Do tego dodajmy pomoc w przygotowaniu reklamy oraz dużą elastyczność we współpracy. To wszystko sprawia , że szczerze polecamy współpracę z ICT Professional.”

sgt-sa

Łukasz Sukiennik SGT SA Dyrektor Marketingu Dział Zarządzania Produktem

 

„Magazyn ICT Professional to zespół specjalistów, który w bardzo profesjonalny sposób umożliwił wszystkim firmom z branży wymianę doświadczeń oraz dał możliwość reklamy dla dostawców. Dzięki tym aspektom operatorzy mogą zgłębiać wiedzę na temat nowych rozwiązań, a dostawcy tacy jak my mają możliwość poszerzenia listy swoich odbiorców”

dll-partners

Grzegorz Śliwa DLL Partners Sales Manager

Informacje:

Cennik
Opis Cena detaliczna
Okładka I wycena indywidualna
Cała strona okładka IV 5999,00
Cała strona okładka II, III 3999,00
Cała strona wewnątrz 2999,00zł
1/2 strony | 1/3 strony 1999,00zł | 1499,00zł
Karta katalogowa (cała str) 899,00zł
Artykuł sponsorowany – cała strona | każda następna 1499,00zł | 899,00zł
Zapowiedź artykułu na okładce wraz z logotypem 999 zł
 
Banner na stronie www – duży (728×90) 9 999 zł/ rok lub 2 999 zł| kwartał
Banner na stronie www – mały (300×90) 1 999zł/ rok lub 599 zł/ kwartał
Newsletter dedykowany 499,00zł
Artykuł sponsorowany na stronie www + zapowiedź na facebooku 299,00zł

 

 

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT.
Łączenie usług w pakiety daje dodatkowe korzyści. W celu indywidualnej wyceny, prosimy o kontakt.

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń

Cennik stron dla reklamodawców

Cennik stron dla reklamodawców

 Oferta ważna do końca czerwca 2018 r.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Nasz handlowiec  przedstawi Ci indywidualną propozycję współpracy.

 

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności