Wczytuje Wydarzenia
Znajdź Wydarzenie

Zobacz jako:

Lista

Miesiąc

Maj 2019
7 maj 2019 IX Niezależne Forum Operatorów Kablowych MediaForum 2019 [Objęte patronatem ICT Professional]

 

Już po raz dziewiąty firma Krawarkon zaprasza do udziału w Niezależnym Forum Operatorów Kablowych Media Forum 2019.

Cel wspólnych spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży.

Media Forum kierowane jest do: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych. Program Media Forum daje możliwość uczestniczenia w licznych wykładach, wystawie, którym towarzyszą dyskusje branżowe i kuluarowe spotkania. Tradycyjnie Organizator zapewnia wspólną zabawę i oprawę artystyczną podczas wieczornych spotkań towarzyskich.

 

Maj 2019
13 maj 2019 MiŚOT Meeting [Współorganizowane przez ICT Professional]

Kolejna edycja konferencji to standardowe połączenie dwóch największych organizacji zrzeszających MiŚOT – iNET Group oraz Stowarzyszenia e-Południe w naprawdę mocnym stylu! Wojsko, armia, militaria i wszechobecny kamuflaż to przewodni klimat, który zawładnie tej wiosny Wisłą. Dołącz do manewrów wojskowych branży ISP i pokaż silne strony swojej oferty. Armia MiŚOT-ów czeka na twój ruch!

 

Maj 2019
20 maj 2019 Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej [Objęte patronatem ICT Professional]

Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej będzie w tym roku wyjątkowym wydarzeniem, bowiem rok 2019 jest rokiem obchodów 30-lecia telewizji kablowej w Polsce i na wiosennej konferencji PIKE, oprócz tradycyjnych paneli i prezentacji, nie zabraknie również uroczystych elementów rocznicowych.

 

Czerwiec 2019
10 cze 2019 OKTEL5 [Objęte patronatem ICT Professional]

Podczas kolejnej edycji konferencji, uczestnicy będą mieli okazję uczestniczenia w cyklach szkoleń i prezentacji w otwartej formule. Konferencja skupia się na praktycznych aspektach działalności operatorskiej. Część merytoryczna podzielona jest zwykle na bloki, które dopasowane są do potrzeb uczestników, którzy mają istotny wpływ na podejmowaną tematykę poprzez realizowane ankiety. Kameralny charakter wydarzenia oraz ciekawa forma prezentacji i szkoleń w połączeniu z omówieniem ważnych dla ISP problemów sprawiają, że Konferencja cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem wśród operatorów.

 

Czerwiec 2019
17 cze 2019 XXIV Konferencja KIKE [Objęte patronatem ICT Professional]

Kolejna edycja konferencji odbędzie się już w czerwcu w malowniczym Arłamowie. Uczestnicy jak zwykle mogą się spodziewać licznych paneli dyskusyjnych z udziałem przedstawicieli administracji publicznej, dotyczących bieżących zagadnień prawnych związanych z telekomunikacją i działalnością operatorską, a także wystąpień technicznych i sesji szkoleniowych dla operatorów. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszyć będzie wystawa najnowszych produktów i rozwiązań dedykowanych operatorom.

 

Wrzesień 2019
23 wrz 2019 PLNOG 23 [Objęte patronatem ICT Professional]

PLNOG to największa w Polsce tego typu konferencja branżowa, która gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. Konferencja już od 10 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych.

Główne tematy poruszane podczas konferencji to m.in. DDoS, BGP, SDN, FTTH, IPv6, data center, chmury i bezpieczeństwo sieci. Grupą docelową konferencji są osoby zajmujące się rozwojem i dostarczaniem usług internetowych i telekomunikacyjnych, menedżerowie, inżynierowie, dyrektorzy, administratorzy i architekci.

 

Wrzesień 2019
26 wrz 2019 IT Future Expo [Objęte patronatem ICT Professional]

To już VII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT w całości poświęconego technologiom dla biznesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co napędza branżę, poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw, to wydarzenie jest obowiązkowym na mapie technologicznych eventów.

Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych CIO.

 

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności