Wczytuje Wydarzenia
Znajdź Wydarzenie

Zobacz jako:

Lista

Miesiąc

Wrzesień 2017
25 wrz 2017 PLNOG [Objęte patronatem ICT Professional]

Już 25 września najlepsi eksperci z branży ICT i ISP spotkają się po raz dziewiętnasty, aby porozmawiać o przyszłości telekomunikacji w Polsce i wymienić się doświadczeniami. Podczas konferencji pojawią się tematy bezpieczeństwa sieci, Data Center i IoT, a wszystko to splecione rozmowami na wiecznie nurtujący temat – Kosmos! Ponadto nie zabraknie paneli dyskusyjnych, ścieżki edukacyjnej oraz technicznej. Już teraz na swoje prelekcje zapraszają m.in. Piotr Konieczny i Yuri Drabent. Organizatorzy przygotowali jak zwykle specjalną zniżkę dla czytelników ICT Professional. Wystarczy, że zarejestrujecie się, używając kodu ictpro_plnog, a otrzymacie 15% rabatu na wejściówkę. 

Wrzesień 2017
28 wrz 2017 XI Konferencja Sieci Szerokopasmowe [Objęte patronatem ICT Professional]

Wydarzenie stanowi miejsce dyskusji dla kluczowych na rynku podmiotów: regulatora, administracji rządowej i samorządowej, firm, izb i instytucji. Konferencja jest unikalną platformą wymiany myśli i opinii na temat budowy infrastruktury dostępowej oraz rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. Podczas jesiennej odsłony wydarzenia skupimy się na zagadnieniach związanych z Programem Operacyjnym Polskiej Cyfrowej, Narodowym Planem Szerokopasmowym, technologią 5G, oczekiwaniami współczesnego klienta oraz gospodarką 4.0.

Wrzesień 2017
28 wrz 2017 Data Center Trends [Objęte patronatem ICT Professional]

Podczas konferencji, liderzy technologii będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania technologii gwarantujących bezpieczną infrastrukturę Data Center, przedstawione zostaną również rozwiązania zapewniające wysoką dostępność baz danych oraz systemy operacyjne wspomagające całość procesu. Tematyka konferencji skoncentruje się również na aspektach prawnych oraz normalizacjach data center, w standardach europejskich.

Wrzesień 2017
29 wrz 2017 IT ARENA [Objęte patronatem ICT Professional]

IT Arena to największe wydarzenie branży IT na Ukrainie i we Wschodniej Europie, które co roku gromadzi ponad 2000 uczestników. 40 wyjątkowych prelegentów podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie biznesu, produktów i technologii.

IT Arena, to nie tylko konferencja, ale także Tech Expo – wystawa prezentująca najnowsze technologie, aplikacje i sprzęt.

Ponadto, w ramach wydarzenia, odbędzie się także Startup Competition – konkurs, w którym udział bierze ponad 100 startupów z Europy. Dziesięciu wygranych będzie miało okazję do zaprezentowania swojego pomysłu podczas pierwszego dnia IT Areny.

Z kolei drugi dzień konferencji zakończy Futureland Festival 2017 – duża impreza poświęcona technologii i muzyce elektronicznej, na której zagrają najlepsi artyści.

 

Październik 2017
2 paź 2017 Konferencja Nasza Wizja

Konferencja odbędzie się w dniach 2-3.10.2017 w Hotelu Magellan w Bronisławowie k. Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Październik 2017
6 paź 2017 Konferencja KOMSA Polska – Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

 

Już 6 października dystrybutor KOMSA Polska zorganizuje konferencję, na którą zaprasza: klientów kanału B2B, resellerów w kanale niezależnym - w tym partnerów sieci sklepów aetka,  klientów sieci elektro, reprezentantów kanału operatorskiego oraz integratorów!

Wydarzenie „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”,  które będzie miało formułę targów, odbędzie się we wrocławskim Dynamic Congress Center. Będzie to wyjątkowa okazja spotkania się wiodących na ryku dostawców z klientami z różnych sektorów sprzedaży.

Godnym uwagi będzie niewątpliwie panel dyskusyjny, na którym omówione zostaną najnowocześniejsze trendy.  Uczestnicy zapoznają się z nowościami produktowymi, przetestują innowacyjne urządzenia, ale przede wszystkim porozmawiają o tym dokąd zmierza rynek ICT.

Aby poznać pełną agendę wydarzenia i wziąć w nim udział, należy wejść na oficjalną stronę konferencji. Rejestracja jest warunkiem koniecznym uczestnictwa.

 

Październik 2017
9 paź 2017 44. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2017 [Objęte patronatem ICT Professional]

Kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE odbędzie się pod hasłem „Nowe wyzwania i trendy w globalnym świecie medialnym”. Jest to największe spotkanie przedstawicieli środowiska telekomunikacji, mediów i technologii. W programie najbliższej konferencji znajdzie się wiele paneli dyskusyjnych, takich jak:

  • Czy przepisy antykoncentracyjne wzmocnią pluralizm i konkurencję mediów w Polsce?
  • Nowe wyzwania branży telekomunikacyjnej vs konsolidacja
  • Finansowanie mediów publicznych
  • Polski rynek telewizyjny – co dalej?
  • Przyszłość rynku reklamowego w Polsce
  • Kontent sportowy w świecie cyfrowym a oczekiwania klientów – jak kształtować wspólny rynek?

Nie zabraknie również okazji do spotkań networkingowych.

Październik 2017
9 paź 2017 CYBERSEC 2017

9-10 października 2017 roku odbędzie się III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa.

Październik 2017
24 paź 2017 MiŚOT Meeting [Objęty patronatem ICT Professional]

Pod koniec października Stowarzyszenie e-Południe i iNET Group organizują MiŚOT Meeting. Konferencja skierowana do Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych i poruszająca ich tematykę, która tym razem odbędzie się w klimacie retropop/synthwave, ponownie zaskoczy nie tylko organizacyjnie, ale także ilością poruszanych tematów. MiŚOT Meeting, oprócz integracji, stawia sobie za zadanie przygotowanie wspólnego stanowiska środowiska lokalnych ISP w wielu dziedzinach działalności. Te z kolei będą na zewnątrz prezentowane przez KIKE. W tym celu, podczas MiŚOT Meeting, trwać będą konsultacje KIKE.

Październik 2017
27 paź 2017 HackYeah – Największy stacjonarny Hackathon w Europie [objęta patronatem ICT Professional

HackYeah – Największy stacjonarny Hackathon w Europie odbędzie się w dniach 27.10.2017 – 29.10.2017 w Tauron Arena Kraków.

Listopad 2017
28 lis 2017 XXI Konferencja KIKE [Objęty patronatem ICT Professional]

Pod koniec listopada odbędzie się konferencja KIKE, która ma na celu reprezentowanie lokalnych operatorów przed administracją publiczną i w środowisku zewnętrznym. Podczas konferencji KIKE odbędzie się także blok MiŚOT Express.

Marzec 2018
17 mar 2018 Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego

Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego - coroczne święto obchodzone 17 maja.

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności