Wczytuje Wydarzenia
Znajdź Wydarzenie

Zobacz jako:

Lista

Miesiąc

Czerwiec 2019
17 cze 2019 XXIV Konferencja KIKE [Objęte patronatem ICT Professional]

Kolejna edycja konferencji odbędzie się już w czerwcu w malowniczym Arłamowie. Uczestnicy jak zwykle mogą się spodziewać licznych paneli dyskusyjnych z udziałem przedstawicieli administracji publicznej, dotyczących bieżących zagadnień prawnych związanych z telekomunikacją i działalnością operatorską, a także wystąpień technicznych i sesji szkoleniowych dla operatorów. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszyć będzie wystawa najnowszych produktów i rozwiązań dedykowanych operatorom.

 

Czerwiec 2019
26 cze 2019 23. Konferencja Miasta w Internecie [Objęta patronatem ICT Professional]

Konferencja „Miasta w Internecie” – to wydarzenie organizowane już od 22 lat, gromadzące przedstawicieli rządu, samorządów, naukowców, reprezentantów organizacji pozarządowych i firm sektora ICT na dorocznej otwartej debacie o cyfrowym rozwoju Polski, generowanym przez władze publiczne. W tym roku konferencja odbędzie się w Warszawie (Airport Hotel Okęcie), w dn. 26-27 czerwca pod hasłem “Samorządy w cyfrowym świecie: w poszukiwaniu sensu”.

 

Wrzesień 2019
23 wrz 2019 PLNOG 23 [Objęte patronatem ICT Professional]

PLNOG to największa w Polsce tego typu konferencja branżowa, która gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. Konferencja już od 10 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych.

Główne tematy poruszane podczas konferencji to m.in. DDoS, BGP, SDN, FTTH, IPv6, data center, chmury i bezpieczeństwo sieci. Grupą docelową konferencji są osoby zajmujące się rozwojem i dostarczaniem usług internetowych i telekomunikacyjnych, menedżerowie, inżynierowie, dyrektorzy, administratorzy i architekci.

 

Wrzesień 2019
26 wrz 2019 IT Future Expo [Objęte patronatem ICT Professional]

To już VII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT w całości poświęconego technologiom dla biznesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co napędza branżę, poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw, to wydarzenie jest obowiązkowym na mapie technologicznych eventów.

Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych CIO.

 

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności