Ponad 400 pomysłów na biznes. Wśród nich projekty z branży ICT Aktualności, Wydarzenia

biznesplan

Konkurs „Gdyński Biznesplan” doczekał się pełnoletniości. W tegorocznej edycji weźmie udział 418 uczestników. Autor najlepszego projektu wygra 30 tys. zł. Czy będzie to przedsiębiorca z branży ICT?

Bo choć w zgłoszonych projektach dominuje działalność usługowa, to również w konkursie swoich sił próbują inne branże. Turystyka i rekreacja, design i projektowanie, edukacja i szkolenia oraz gastronomia. Nie zabrakło również propozycji z telekomunikacji i informatyki.

Pierwszy etap rekrutacji uczestnicy mają już za sobą. Teraz czas na kolejny etap: szkolenia z ekspertami, które rozpoczną się 12 lutego. Zajęcia te będą dotyczyły: zakładania firmy, marketingu, zarządzania finansami, promocją marki w mediach społecznościowych czy osłony własności intelektualnej. Jednym z kluczowych warsztatów będzie nauka pisania tytułowego biznesplanu, który jest przepustką do udziału w finale konkursu.

Już można zapisywać się na konkretne szkolenia. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Kolejnym ważnym etapem będzie złożenie gotowych biznesplanów do 31 marca. Później autorzy najlepszych z nich zostaną zaproszeni do finału, w którym zaprezentują swoje pomysły przed konkursowym jury. Zwycięzców poznamy 4 czerwca, podczas Gali Finałowej.

Tegoroczna pula nagród opiewa na kwotę 100 tysięcy złotych.  Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych. Wsparcie finansowe dostaną też zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca.

Konkurs „Gdyński Biznesplan” jest organizowany przez Gdynię nieprzerwanie od 2003 roku.

Źródło: gdynia.pl

Ponad 400 pomysłów na biznes. Wśród nich projekty z branży ICT
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności