Światowy Dzień Światłowodów – Gimme Fibre Day Nowości, Rozrywka, Wydarzenia

pobrane

 

Każdego roku w dniu 4 listopada ludzie na całym świecie obchodzą Światowy Dzień Światłowodów. Czemu? Dlatego, że to przyszłościowe rozwiązanie dostępu do szerokopasmowego interentu. Ma pozytywny wpływ na jednostki i społeczności! Gimme Fibre Day to także Twój dzień! 

Wydarzenie będzie zawierać serię aktywności i regionalnych inicjatyw, w których udział będą brały globalne FTTH Council w Afryce, obu Amerykach, APAC, Europie, Latam i MENA. Upamiętniając urodziny Sir Charlesa Kuen Kao, laureata nagrody Nobla z fizyki za przełomowe osiągnięcie w przesyle światła przez światłowody, co miało ogromne znaczenie dla optycznej komunikacji. Wydarzenie to honoruje jedyne przyszłościowe rozwiązanie szerokopasmowego dostępu na rynku i pokazuje, jak światłowody wpłynęły pozytywnie na społeczności na całym świecie oraz to, co decydenci mogą zrobić, aby pomóc w rozwoju światłowodów optycznych.

„Rola światłowodów jest niezbędna we wzroście ogólnoświatowej komunikacji: Gimme Fibre Day zawsze pomaga nam w konsolidacji naszych sił we wspólnej misji, by skończyć to, co zaczął Sir Charles Kao”, mówi prezes FCGA.

Odwiedź stronę Gimme Fibre Day i podążaj za naszymi social mediami na profilu Facebook „I want Fibre”.

Światowy Dzień Światłowodów – Gimme Fibre Day
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności