Zasady Walki [Konferencja MiŚOT Meeting 2019-05-13/15] Aktualności, Wydarzenia

misot meeting

 

Podczas trwającego MiŚOT Meeting Grzegorz Szeliga i Marcin Sławek z iNET Group przygotowali prelekcję zatytułowaną ‚Zasady Walki’. Jej tematyka oraz sposób zaprezentowania treści doskonale zgrały się z wojennym motywem wiosennego Meetingu. 

Warto wspomnieć o tym, że Marcin Sławek odnalazł się idealnie w swojej ‚wojskowej’ roli, a jego interakcje z publiką powodowały żywiołową reakcję.

Prelegenci zauważyli, że zarówno pole walki, jak i biznes rządzą się bliźniaczymi prawami: przedstawione zasady walki Wojska Polskiego jako zasady biznesowe to:

  1. Celowość działań
  2. Aktywność działań
  3. Ekonomia sił
  4. Manewrowość
  5. Zaskoczenie
  6. Zdolność bojowa

Cóż, wniosek jest jasny – zarówno w biznesie, jak i podczas walki musimy być skupieni na celu, czujni oraz reagujący w czasie rzeczywistym na pojawiające się zmiany i przeciwności.

Ostatnim elementem, często traktowanym po macoszemu, jest czynnik ludzki. Zostało podkreślone, że jest to kolejny istotny składnik przepisu na sukces.

Druga część wydarzenia to krótki opis nowych przedsięwzięć, które dzieją się w iNET Group, w tym (pomoc w windykacji poprzez KLARP, tematyka ubezpieczeń, VOiP, KIDT MVNO czy kwestie związane z ochroną danych osobowych – Grzegorz Szeliga na ten temat omówi osobny wykład 2019-05-15).

Warto wspomnieć o dwóch nowych inicjatywach: Ovigo oraz iBOOK.

iBOOK ma za zadanie wspierać marketingi operatorów i zapewniać im obecność we wszystkich mediach cyfrowych i drukowanych, a Ovigo telewizja w sieci ISP, którą wyróżnia m.in. innowacyjny model współpracy z ISP, ekspresowe wdrożenie i najnowcześniejsze technologie (kodek h.265 HEVC, usługi TimeShifted, jakość 4K i wydajne dekodery oparte na Androidzie).

Przedstawiając Ovigo, Grzegorz Szeliga powiedział: ‚Zrobiliśmy to! Zrobiliśmy to do czego iNET był powołany. Technologia dogoniła marzenia – to najlepsza w Polsce platforma telewizyjna”.

Obecnie ta technologia może być przyjęta w Polsce, gdyż stała się akceptowalna pod względem ceny – z racji rozwoju technologicznego. To innowacyjny model biznesowy i najnowocześniejsza platforma. Obsługuje ona zarówno Androidy, jak i iOS oraz Smart TV.

 

Zasady Walki [Konferencja MiŚOT Meeting 2019-05-13/15]
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności