PLNOG – wyzwania polskiej branży telekomunikacyjnej! Internet, Wydarzenia

PLNOG13

13 edycja Polish Network Operators Group za nami. W krakowskim hotelu Galaxy zgromadziła się rekordowa liczba osób tworzących na co dzień branżę ICT w naszym kraju. 765 uczestników i 17 partnerów to wynik świadczący o tym, że spotkania takie jak PLNOG – niezależne i zrzeszające najlepszych specjalistów z branży telekomunikacji – są potrzebne i przynoszą oczekiwane efekty.

PLNOG to przede wszystkim dwa dni wykładów związanych z najbardziej aktualnymi tematami dotyczącymi branży ICT w Polsce. Rada Programowa dba o to, by na prelegenci prezentowali aktualną i praktyczną wiedzę.

- Trendem na naszych wykładach jest Data Center oraz to, jak zmieni się infrastruktura sieciowa w firmach w najbliższych latach. Dużo mówi się też o SDN-ie, OpenStack i wirtualizacjiwymienia Andrzej Targosz, prezes PROIDEA sp. z o.o., organizator PLNOG.

Ciekawe wykłady oraz warsztaty z zakresu SDN, DNS, Data Center i innych okazały się być wartością dodaną do prawdziwego celu, jaki przyświecał większości uczestników. Osoby biorące udział w konferencji jako główny cel spotkania deklarowały chęć nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń.

- Kluczowym aspektem konferencji PLNOG są nie tylko wykłady, ale jest też networking. To jest to, co od zawsze przyciągało uczestników na tę konferencję – mówi Jakub Kozioł, organizator PLNOG.

Prezentacje przedstawione podczas PLNOG13 są już dostępne na stronie internetowej w zakładce Materiały. Wywiady przeprowadzone w trakcie konferencji będą dostępne na kanale YouTube PROIDEA, podobnie jak nagrania PLNOG-owych prelekcji.

Zobacz , jak było w Krakowie podczas PLNOG 13:

PLNOG rusza w Polskę!

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska ICT i chęci regularnych spotkań, organizatorzy wystartowali z nową inicjatywą: PLNOG meet-ups. Będą to cykliczne spotkania organizowane przez w wybranych miastach Polski, podczas których odbędą się wykłady oraz znajdzie się czas na rozmowy i dobrą zabawę. Śledźcie na bieżąco profil na Facebooku oraz stronę, gdzie opublikowane zostaną informacje o najbliższych spotkaniach.

PLNOG 14 – taniej tylko do końca miesiąca!

PLNOG14 – niższa cena tylko do końca miesiąca! Wystartowaliśmy z przygotowaniami do kolejnej edycji PLNOG! Drukujcie wizytówki i szlifujcie umiejętności karciane, bo 2-3 marca zaprosimy Was do hotelu Marriott w Warszawie i przeniesiemy do świata a la Casino Royal.

Lista osób przekroczyła już 100 osób! Jeszcze tylko do końca miesiąca macie szansę zdobycia wejściówek w pakiecie Early Birds!

Do zobaczenia!
Wkipa PLNOG

 

 

 

 

PLNOG – wyzwania polskiej branży telekomunikacyjnej!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności