III edycji konkursu Ekomersy – 9 wręczonych statuetek! Internet, Wydarzenia

Ekomersy 2014

22 października 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie po raz trzeci zostały wręczone Ekomersy – wyróżnienia dla produktów, usług i osób, przyczyniających się do rozwoju handlu internetowego. 12000 Internautów i 40 Ekspertów przyznało 9 statuetek . Wśród laureatów znaleźli się m.in. Rafał Brzoska – założyciel Grupy Integer, Paczkomaty InPost, PayU, BRAND24 czy GO.PL.

W tym roku Ekomersy zostały przyznane w aż 9 kategoriach – statuetki zdobyli:

  • Szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce: Rafał Brzoska, Prezes Grupy Integer.pl
  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca ekspansję międzynarodową e-sklepów: Paczkomaty InPost
  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca logistykę e-sklepu: Paczkomaty InPost
  • Najlepsze rozwiązanie płatnicze: PayU
  • Najlepszy produkt/usługa wspomagająca sprzedaż w internecie: wFirma.pl
  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca relacje z klientami: BRAND24
  • Najlepsza platforma sklepowa: Shoper
  • Najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe i integracyjne: i-sklep
  • Innowacja roku: GO.PL

Konkurs Ekomersy 2014 składał się z dwóch etapów. Od początku września firmy walczyły o głosy Internautów, czego następstwem był wysyp angażujących kampanii video, newsletterowych czy w ramach serwisu facebook.com. Przegląd najlepszych akcji promocyjnych nominowanych firm można obejrzeć - TUTAJ.

Drugim etapem było głosowanie Jurorów oraz osób, które ukończyły program certyfikacji kompetencji z zakresu handlu internetowego pt. “Profesjonalista w eHandlu”. W gronie Rady Jurorów znaleźli się m.in. Grzegorz Mogilewski (założyciel Iconaris), który poprowadził Galę wręczenia nagród, Sylwia Czubkowska (Dziennik Gazeta Prawna), Arkadiusz Widawski (Online Marketing Polska), Paweł Tkaczyk, Marek Muszak (Komputronik.pl), Artur Kurasiński, Jarosław Banacki (Cyfrowe.pl) czy Jacek Młodawski (Szkła.com).

Waga głosów Jury w stosunku do głosu Internautów była utrzymana w stosunku 3:2. Szczegółowe informacje co do zasad przyznawania nagród znaleźć można na stronie ekomersy.pl. Gala konkursowa wraz z wręczeniem statuetek odbyła się 22 października 2014 w trakcie Wieczoru Branżowego VII Targów eHandlu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Organizatorem konkursu Ekomersy 2014 oraz VII Targów eHandlu jest Fundacja Polak 2.0. Kolejna edycja Targów eHandlu odbędzie się w II połowie marca 2015 roku. Kolejna edycja Ekomersów wystartuje najprawdopodobniej w maju 2015 roku.

Zobacz wręczanie statuetek Ekomersy 2014!

 

III edycji konkursu Ekomersy – 9 wręczonych statuetek!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności