Zmiany w kadrze zarządzającej EVIO Aktualności, Telewizja

evio

 

 

EVIO, wiodący integrator usług TV oraz właściciel marki Telewizja Światłowodowa, z przyjemnością informuje o powołaniu Przemysława Gniteckiego na stanowisko Prezesa Zarządu EVIO Polska.

Przemysław Gnitecki, absolwent wydziału matematyki i informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim, wnosi do EVIO swoje szerokie doświadczenie w branży i zaawansowanych technologiach, w szczególności jako CTO w ABG S.A., a następnie CEO w Instytucie Innowacji S.A. (Grupa ABG – obecnie część Asseco Polska) oraz jako Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

Misja EVIO pozostaje niezmieniona: dostarczanie najlepszych doświadczeń w zakresie telewizji cyfrowej we współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi. Celem EVIO pozostaje szybki wzrost liczby abonentów usługi Telewizja Światłowodowa dzięki najwyższej jakości usług.

Pan Philippe Geyres, obecnie pełniący obowiązki Prezesa Zarządu EVIO Polska Sp. z o.o., powróci na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej w dniu 16 sierpnia 2017 r., kiedy to Przemysław Gnitecki dołączy do EVIO.

Pan Geyres oświadczył: „Z ogromną przyjemnością witamy Przemysława Gniteckiego na stanowisku Prezesa Zarządu firmy EVIO Polska. Jego zdolności przywódcze oraz doświadczenie przyczynią się w znaczący sposób do zrealizowania ambitnego planu rozwoju EVIO”.

Pan Gnitecki stwierdził: „Jestem entuzjastycznie nastawiony do perspektyw biznesowych EVIO, dostarczającego w całej Polsce szeroką gamę usług i treści tak oczekiwanych przez widzów”.

 

Źródło: Evio 

Zmiany w kadrze zarządzającej EVIO
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności