Warsztaty dla Beneficjentów POPC – rejestracja Aktualności, Wydarzenia

uke

 

Urząd Komunikacji Elektronicznej, instytucja o charakterze specjalistycznym w osi I Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, zaprasza wnioskodawców i beneficjentów działania 1.1 POPC na warsztaty, które odbędą się 19 marca 2019 r. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym NIMBUS, Al. Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa.

Zapisy na warsztat będą prowadzone w formie elektronicznej poprzez formularz zgłoszeniowy od 13 marca do 18 marca do godz. 12.00, bądź do wyczerpania miejsc. O rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. 

Formularz rejestracyjny „Warsztaty dla wnioskodawców i beneficjentów działania 1.1 POPC”

Warsztaty poprowadzą eksperci z Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Banku Gospodarstwa Krajowego.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję do zapoznania się m.in. z możliwościami finansowania inwestycji szerokopasmowych POPC, zasadami dotyczącymi przygotowania beneficjentów do kontroli sieci telekomunikacyjnych zrealizowanych w ramach POPC oraz wymaganiami technicznymi i praktycznymi aspektami dostępu hurtowego. Podczas warsztatów zostanie zaprezentowane narzędzie służące przeprowadzaniu Testów Margin Squeeze dla sieci POPC.

Warsztaty dla Beneficjentów POPC – rejestracja
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności