D-Link – komunikat Aktualności

safe

 

8 marca na portalu Niebezpiecznik.pl pojawił się artykuł dot routerów D-Link. Dostępny jest tutaj.

W związku z pojawiającymi się informacjami o zagrożeniach bezpieczeństwa związanych z użytkowaniem routera D-Linka model DWR-921, firma D-Link oświadcza, co następuje:

  • dla routerów DWR-921 w wersjach sprzętowych A1, B1 oraz C1, które zostały już wycofane ze sprzedaży, wydano aktualizacje, które uniemożliwiają wykorzystanie opisanych luk bezpieczeństwa. Wszystkie aktualizacje oprogramowania zostały wydane przez firmę D-Link Corporation we wrześniu 2018 r. i są dostępne na stronie produktu – dlink.com
  • aktualnie w sprzedaży znajduje się router DWR-921 w wersji sprzętowej C3, którego opisane problemy z lukami bezpieczeństwa NIE DOTYCZĄ.
  • W przeciwieństwie do informacji, które się pojawiły, wspomniane modele produktów D-Linka SĄ objęte wsparciem technicznym w całym okresie życia produktu niezależnie od wersji sprzętowej.

W przypadku zamieszczenia informacji o zagrożeniach bezpieczeństwa wynikających
z użytkowania modelu DWR-921, prosimy o zamieszczenie sprostowania.

Informacje o wersji sprzętowej routera (A1, B1 lub C3) można znaleźć na naklejce znajdującej się na urządzeniu.

D-Link – komunikat
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności