UKE zabrania UPC powielać sieć Aktualności

uke

 

UKE rozpoczęło konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. gen. Józefa Sowińskiego 25. 

UPC jest uprawniony do doprowadzenia przyłączy telekomunikacyjnych do budynków, korzystania z punktów styku budynków, zapewnienie możliwości wykorzystywania instalacji telekomunikacyjnej budynków oraz utrzymywania, eksploatacji, konserwacji, remontu i usuwania awarii elementów przyłączy.

W decyzji Prezesa UKE czytamy:

odmawiam ustalenia warunków dostępu Operatora do Nieruchomości, w tym do Budynków, w celu zapewnienia telekomunikacji w Budynkach, polegającego na umożliwieniu wykonania instalacji telekomunikacyjnej Budynków.

Zgodnie z decyzją każdy przedsiębiorca telekomunikacyjny może świadczyć tam usługi telekomunikacyjne na rzecz abonentów przy wykorzystaniu instalacji, które stanowią części składowe budynków i w tym przypadku UPC jest w stanie osiągnąć swój cel korzystając z wymienionej infrastruktury.

[źródło: DECYZJA DHRT.WWM.6171.15.2018]

 

UKE zabrania UPC powielać sieć
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności