Siła MiŚOT – zapowiedź artykułu MiŚOT, Nowości

01grizzlydelisting

 

Podczas tegorocznej konferencji iNET Meeting odbyła się rozmowa dotycząca branży telekomunikacyjnej, której pokłosiem jest istota współdziałania małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych (MiŚOT). Dyskusję prowadził Eugeniusz Gaca, a jego gośćmi byli Dominik Kopera (Ministerstwo Cyfryzacji), Sebastian Kachel (Stowarzyszenie e-Południe), Robert Kubica (INET Group), Kamil Kurek (firma K3) i Piotr Zychowicz (Stowarzyszenie Budowniczych Telekomunikacji).

Na łamach nadchodzącego wydania ICT Professional znajdzie się obszerny artykuł będą analizą i podsumowaniem wskazanego panelu dyskusyjnego. Wśród poruszonych tematów znalazły się takie palące materie jak drugi konkurs POPC, Internet dla szkół i relacje między ustawodawcą, a operatorami.

Ważnym elementem rozmowy był sygnał idący do wszystkich MiŚOT – dzięki wspólnym działaniom można tylko zyskać, i to zyskać sporo. W ten sposób uzyska się siłę, której nie będą mogli zlekceważyć decydenci. MiŚOT działający razem będą mieli siłę uderzenia niczym grizzly.

Pełna wersja artykułu ukaże się w letnim wydaniu ICT Professional.

Siła MiŚOT – zapowiedź artykułu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności