PLNOG13: co tym razem? Internet, Nowości, Wydarzenia

Teamwork

13. edycja Polish Network Operators Group za nami. W krakowskim hotelu Galaxy zgromadziła się rekordowa liczba osób tworzących na co dzień branżę ICT w naszym kraju. 765 uczestników i 17 partnerów to wynik świadczący o tym, że spotkania takie jak PLNOG – niezależne i zrzeszające najlepszych specjalistów z branży telekomunikacji – są potrzebne i przynoszą oczekiwane efekty.

PLNOG to przede wszystkim dwa dni wykładów związanych z najbardziej aktualnymi tematami dotyczącymi branży ICT w Polsce. Rada Programowa dba o to, by na prelegenci prezentowali aktualną i praktyczną wiedzę.

Trendem na naszych wykładach jest Data Center oraz to, jak zmieni się infrastruktura sieciowa w firmach w najbliższych latach. Dużo mówi się też o SDN-ie, OpenStack i wirtualizacji – wymienia Andrzej Targosz, prezes Proidea, organizator PLNOG.

Ciekawe wykłady oraz warsztaty z zakresu SDN, DNS, Data Center i innych okazały się być wartością dodaną do prawdziwego celu, jaki przyświecał większości uczestników. Osoby biorące udział w konferencji jako główny cel spotkania deklarowały chęć nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń.

 Kluczowym aspektem konferencji PLNOG są nie tylko wykłady, ale jest też networking. To jest to, co od zawsze przyciągało uczestników na tę konferencję – mówi Jakub Kozioł, organizator PLNOG.

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska ICT i oczekiwanym regularnym spotkaniom, organizatorzy wystartowali z nową inicjatywą: PLNOG meet-ups. Będą to cykliczne spotkania organizowane przez w wybranych miastach Polski, podczas których odbędą się wykłady oraz znajdzie się czas na rozmowy i dobrą zabawę. Wszystkie informacje na  profilu na Facebooku oraz stronie, gdzie opublikowane zostaną informacje o najbliższych spotkaniach.

Prezentacje przedstawione podczas PLNOG są już dostępne na stronie internetowej w zakładce Materiały. Wywiady przeprowadzone w trakcie konferencji będą dostępne na kanale YouTube Proidea, podobnie jak nagrania PLNOG-owych prelekcji.

Kolejna edycja już w 2-3 marca 2015 w Warszawie. Do końca października obowiązuje niższa cena wejściówek w pakiecie Early Birds

 

 

Źródło: biznes.pl

Zdjęcie: eurobrokers.com.pl

PLNOG13: co tym razem?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności