Pierwsze zadania minister cyfryzacji Internet, Nowości, Prawo i Telekomunikacja

MAC

Anna Streżyńska, która objęła w nowym rządzie ministerstwo cyfryzacji, w pierwszych dniach urzędowania zamierza poświęcić się pracy organizacyjnej i diagnozie sytuacji w ministerstwie.

- Jest też wiele spraw czysto organizacyjnych. Ministerstwo się dzieli: administracja przechodzi do MSW, musimy to przeprowadzić sprawnie i szybko,
żeby móc funkcjonować bez przeszkód. Najbliższe dwa dni traktuję bardzo organizacyjnie – powiedziała Anna Streżyńska  w rozmowie z PAP.

Annę Streżyńską w gmachu obecnego Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji powitał ustępujący szef MAC Andrzej Halicki, z którym odbyła niemal dwugodzinne spotkanie. Opuszczając budynek, nowa minister podkreśliła, że ma już dobry obraz sytuacji w resorcie, szczególnie, że od lat zajmuje się tymi sprawami zawodowo.

- Uzupełniłam moją wiedzę o ministerstwie o rzeczy, o których jeszcze nie wiedziałam. To bardzo owocny dzień w ministerstwie z moimi kolegami, którzy poprzedzili mnie w tych zadaniach  – powiedziała nowa minister.

Źródło: PAP
Zdjęcie: mac.gov.pl

Pierwsze zadania minister cyfryzacji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności