Nowe kanały oraz pakiety HBO i Cinemax w Telewizji Światłowodowej Inwestycje, Nowości, Technologia

rsz_1reklama

Oferta Telewizji Światłowodowej będzie od 1 grudnia wzbogacona łącznie o 16 nowych kanałów. Do aktualnej propozycji dołączą również pakiety filmowe premium: HBO i Cinemax.

Telewizja Światłowodowa w chwili obecnej oferuje dostęp do ponad 250 kanałów, z czego blisko 100 w jakości HD. Kanały podzielone są na dwanaście pakietów z czego osiem to pakiety tematyczne: sport, filmy i seriale, rodzina, dla dzieci, nauka i podróże, muzyka, świat i erotyka.

Od pierwszego grudnia 2015 do oferty wejdą następujące kanały:

1. do pakietu START: Polsat 2 HD, TV4 HD

2. do pakietu EXTRA HD: Disney Channel HD, Discovery Science HD, Nuta HD, Nuta SD, Twoja.tv HD, Polsat Café HD, Polsat Play HD, oraz powracający do oferty program ITV,

3. do pakietu SPORT: Extreme Sports HD.

Na zawartość dwóch nowych pakietów HBO i Cinemax składają się następujące programy:

1. dla pakietu premium HBO: HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD
2. dla premium Cinemax: Cinemax HD, Cinemax 2 HD.

Szczegóły związane z cenami pakietów HBO i Cinemax dla Abonentów oraz stawkami rozliczeniowymi pomiędzy EVIO a Operatorem przekażemy Państwu w następnych dniach.

Telewizja Światłowodowa, nowa marka usług TV wprowadzona przez EVIO Polska, wspiera ponad 100 lokalnych operatorów sieci światłowodowych. Wyróżnia ją wykorzystanie zaawansowanej technologii FTTH, umożliwiającej dostarczanie niezwykle szybkiego Internetu, a co za tym idzie stabilnego transferu oraz niezawodnej jakości obrazu Full HD dla usługi telewizyjnej.

Nowe kanały oraz pakiety HBO i Cinemax w Telewizji Światłowodowej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności