P4 integruje Apple Pay, Google Pay w aplikacji mobilnej Aktualności, Technologia

mobile

 

P4, działający pod marką Play, przekazał, że jest pierwszym operatorem telefonii komórkowej w Polsce, który wspiera doładowania za pomocą metod płatności Apple Pay i Google Pay. Nowe środki płatności są dostępne w aplikacji Play24, którą można pobrać bezpłatnie z App Store lub Google Play.

Oprócz standardowych form doładowań, takich jak przelew bankowy lub dedykowana strona doładowania.play.pl, klienci mogą teraz korzystać z tych mobilnych systemów płatności i mobilnego narzędzia płatności Blik, które jest już dostępne od pewnego czasu.

Aby doładować konto za pomocą tej metody, klienci muszą pobrać aplikację Play24 z App Store lub Google Play i wybrać opcję „Doładuj konto”. Po wprowadzeniu kwoty i numeru telefonu klient wybiera tylko metodę płatności, która w zależności od modelu smartfona będzie miała formę Apple Pay lub Google Play. Po weryfikacji użytkownika kredyt zostanie doładowany.

Uwierzytelnianie użytkownika odbywa się za pomocą TouchID lub FaceID w przypadku Apple lub metod odblokowania ekranu, takich jak PIN, wzór lub odcisk palca w przypadku Androida.

[źródło: telecompaper.com]

P4 integruje Apple Pay, Google Pay w aplikacji mobilnej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności