Meet the Big Data w Katowicach! Wydarzenia

MeetIt 12

W czwartek, 19 lutego br. w Katowicach po raz dwunasty odbędzie się spotkanie z cyklu MeetIT. Tym razem tematem będzie gromadzenie i przetwarzanie dużych zbiorów danych – Big Data.

Program spotkania został podzielony na trzy bloki, merytoryczny obejmujący prezentacje dotyczące Big Data, panel dyskusyjny z udziałem prelegentów i publiczności oraz blok „Spoza IT” dotyczący zagadnienia Social Media. Dzięki współpracy z Partnerem MeetIT, akceleratorem biznesu BusinessLink Katowice, każdy z uczestników będzie mógł otrzymać 7-dniowy voucher na bezpłatne korzystanie z zaplecza co-workingowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszym zarejestrowaniu się przez stronę www.meetit.org.pl!

W bloku merytorycznym MeetIT przedstawione zostaną:

  • prezentacje dotyczące kontroli i przetwarzania zgromadzonych danych oraz zastosowania tzw. analityki 3.0.
  • Rozwinięty będzie również temat wykorzystania anonimizowanych danych komórkowych w handlu detalicznym, transporcie i innych branżach.
  • Część merytoryczną zakończy prezentacja dotycząca zabezpieczania dużych zbiorów danych.

Podczas panelu dyskusyjnego omawiana będzie tematyka „Big Data i IT” – wezmą w nim udział wszyscy prelegenci z części merytorycznej.

Na zakończenie oficjalnej części MeetIT przedstawiona zostanie prezentacja dotycząca tzw. Marketingu 3.0 – czyli wykorzystania Social Media w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów z klientami. Spotkanie MeetIT tradycyjnie zakończy się zaproszeniem prelegentów i publiczności do lokalu „Spencer Pub” (Katowice, ul. Wojewódzka 21), gdzie można będzie kontynuować dyskusje w nieformalnej atmosferze.

Spotkania MeetIT gromadzą osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami z zakresu informatyki i telekomunikacji, które są wykorzystywane w firmach i instytucjach. W programie każdego spotkania MeetIT przewidziane są prelekcje opisujące sposoby praktycznego wykorzystania oprogramowania i sieci komputerowych oraz urządzeń zapewniających dostęp do usług telekomunikacyjnych.

Strona MeetIT z formularzem do rejestracji i agenda spotkania: www.meetit.org.pl

Meet the Big Data w Katowicach!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności