Lokalni operatorzy będą korzystać z sieci NEXERY Aktualności

nex-770x294

 

NEXERA podpisała umowy z firmami I-Tel (właścicielem sieci ne-trix.com) i E-Punkt Systemy Informatyczne, którym udostępni swoją sieć światłowodową. To pierwsi operatorzy lokalni, którzy zdecydowali się podpisać umowy z NEXERĄ.

Paweł Biarda, Członek Zarządu ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu NEXERY, mówi:

I-Tel i E-Punkt Systemy Informatyczne to pierwsi działający lokalnie dostawcy Internetu, z którymi
podpisaliśmy umowy. Będą oni mogli korzystać z naszej sieci na tych samych warunkach, co największe
podmioty z branży, którzy takie umowy na współpracę z nami również mają podpisane. Największe zainteresowanie naszą siecią widzimy obecnie w województwie świętokrzyskim. Właśnie tutaj działają nasi nowi partnerzy. Dzięki dostępowi do naszej sieci będą mogli skoncentrować się na ofercie i obsłudze swoich klientów. Jakością sieci zajmiemy się my.

Spółka z Kielc zarządzająca siecią ne-trix.com w województwie świętokrzyskim oferuje usługi w zakresie dostępu do Internetu, telewizji oraz innych usług telekomunikacyjnych. E-Punkt Systemy Informatyczne z Miedzianej Góry oferuje m.in. pakiety dostępu do Internetu i telewizji
kablowej.

Do 2020 r. sieć NEXERY obejmie ponad 450 tys. gospodarstw domowych głównie na terenach wiejskich i podmiejskich, z czego ponad 280 tys. będzie budowana przy wykorzystaniu środków unijnych. Jako operator infrastrukturalny Spółka zapewnia dostęp do swojej sieci wszystkim podmiotom, które podpiszą z nią umowę na podstawie oferty zaakceptowanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). We wrześniu NEXERA poinformowała, że zawarła umowy, na mocy których udostępni swoją sieć operatorom Orange Polska i T Mobile Polska.

Lokalni operatorzy będą korzystać z sieci NEXERY
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności