Lokalne edycje 4Developers biją rekordy uczestników Wydarzenia

wro (1)

 

Seria programistycznych spotkań pod szyldem 4Developers 2019 właśnie dobiegła końca. Tej jesieni programiści z całej Polski spotkali się podczas lokalnych wydarzeń w pięciu miastach. W rekordowej, wrocławskiej edycji, wzięło udział niemal 500 osób!

Zapotrzebowanie na specjalistów IT stale rośnie, a branża nieustannie się rozwija, dlatego lokalne wydarzenia edukacyjne dla programistów cieszą się sporym zainteresowaniem. Festiwal 4Developers corocznie wychodzi naprzeciw potrzebom regionalnych grup programistycznych, organizując lokalne edycje w największych miastach w Polsce. Programistyczne spotkania 4Developers cechują się wysoką różnorodnością tematów, odpowiednim do regionu doborem ścieżek oraz kameralnym charakterem, który sprzyja budowaniu sieci kontaktów.

 

Kraków

Tegoroczna programistyczna podróż 4Developers rozpoczęła się od lokalnego spotkania w Krakowie. Krakowianie tłumnie rejestrowali się na tę edycję, postrzegając lokalne 4Developers nie tylko jako wydarzenie o charakterze szkoleniowym, ale także jako spotkanie o wysokim potencjale networkingowym. Uczestnicy mieli do wyboru aż 5 ścieżek tematycznych: .NET, Architektury aplikacji, Cloud Computing, Javascript, Python. Największą popularnością cieszyły się Architektury Aplikacji i .NET.

 

krk

Katowice

Cztery ścieżki tematyczne: .NET, Architektury Aplikacji, Cloud Computing oraz JavaScript; masa technicznych prezentacji oraz kilkudziesięciu ekspertów z branży programistycznej – tak prezentowało się katowickie spotkanie 4Developers. Uczestnicy śląskiej edycji najbardziej docenili ciekawe i merytoryczne prezentacje, różnorodność tematyki oraz sprawną organizację wydarzenia.

kato

 

Wrocław

Wrocławska edycja Festiwalu była rekordowa – nie tylko pod względem liczby uczestników, ale także obecnych podczas konferencji ścieżek. Niemal 500 żądnych wiedzy członków społeczności IT spotkało się aż na 6 ścieżkach! We Wrocławiu w salach wykładowych rozbrzmiały tematy z zakresu: .NET, Architektury aplikacji, Java, Javascript, Mobile, Soft Skills & Business Relations. Wśród zalet konferencji uczestnicy najczęściej wymieniali zróżnicowanie tematyczne wykładów oraz networking.

wro (2)

 

Poznań

Premierowa edycja lokalna w Poznaniu była strzałem w dziesiątkę – organizatorzy zamknęli sprzedaż biletów na prawie dwa tygodnie przed wydarzeniem. Niezwykle wysokie zainteresowanie poznańską edycją 4Developers obrazuje jak duże zapotrzebowania społeczności IT narodziły się w ostatnich latach w tym rejonie. Wszystkie osoby, które wypełniły ankietę, jednogłośnie stwierdziły, że poleciłyby wielkopolską edycję Festiwalu swoim znajomym z branży! Podczas tej edycji uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia 4 ścieżek: .NET, Architektury Aplikacji, Java, JavaScript.

 

poz (2)

 

Ci, którzy nie mieli okazji pojawić się na lokalnych edycjach 4Developers, mają możliwość zapoznania się z częścią wygłoszonych podczas wydarzeń wykładów. Prelekcje dostępne są na kanale YouTube organizatora: PROIDEA events.

 

OFFLINE

Na zwieńczenie programistycznej podróży 4Developers, organizatorzy przygotowali specjalną edycję Festiwalu: 4Developers OFFLINE w Gdańsku. Podczas tego wydarzenia nadmorscy programiści uczestniczyli w technicznych prezentacjach z zakresu C++, Mobile oraz Java. Głównym założeniem organizatorów było stworzenie konferencji o luźnym i przyjacielskim klimacie, co pozytywnie wpłynęło na integrację lokalnej społeczności IT. Założeniom sprzyjała niebanalna formuła wydarzenia – praktyczne prelekcje w porze lunchu zostały przeniesione do pubu. W trakcie OFFLINE odbyło się wiele konkursów i atrakcji, które jeszcze bardziej wzmogły otwartą atmosferę podczas konferencji.

49157504056_5654b9d495_o

 

 

Lokalne edycje 4Developers 2019 były tłumnie wspierane przez Partnerów.

Na wyróżnienie zasługuje również liczne grono Media oraz Community Partnerów, których można sprawdzić na stronie Festiwalu.

 

Lokalne edycje 4Developers biją rekordy uczestników
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności