Bakotech podsumowuje VI edycję konferencji IT.SEC Bezpieczeństwo, Fotorelacje, Wydarzenia

sdr

 

16 maja w Warszawie odbyła się VI edycja konferencji IT.SEC, organizowanej co roku przez Bakotech dla Partnerów, Integratorów i Resellerów w celu zapoznania ich z rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci, które oferuje w swoim portfolio. ICT Professional objęło Patronatem to wydarzenie.

 

Tegoroczna edycja zgromadziła 70 uczestników, którzy mieli okazję obejrzeć pokazy rozwiązań sześciu  firm tworzących produkty z zakresu bezpieczeństwa IT. Poza częścią konferencyjną, Bakotech gościł przedstawicieli Producentów takich marek jak: F-Secure, WinMagic, Digital Guardian, ObserveIT oraz MailStore, stwarzając Partnerom możliwość do rozmów z przedstawicielami tych firm oraz do lepszego poznania ich rozwiązań.

- Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym dorocznym wydarzeniu Bakotech. Wykorzystaliśmy tę okazję, aby omówić wspólną strategię ochrony danych przed zagrożeniami Threat Aware z naszym polskim Partnerem oraz firmami, które z nim współpracują. Z niecierpliwością czekamy na projekty DLP (Data Loss Prevention) z Partnerami Bakotech. Jesteśmy przekonani, że nadszedł czas, aby Polska dołączyła do grupy krajów, w których Digital Guardian oferuje swoje rozwiązania! – podsumowuje udział w konferencji IT.SEC Ciara Feeny, Channel Manager Digital Guardian.

Z kolei Irina Tolda, Dyrektor ds. współpracy z Partnerami w Europie Środkowo-Wschodniej WinMagic, dodaje:

- Wspaniale było uczestniczyć w konferencji IT.SEC i spotkać się z obecnymi i potencjalnymi Partnerami.

Konferencja IT.SEC miała na celu, przede wszystkim, zeprezentowanie rozwiązań i narzędzi z obszaru bezpieczeństwa IT, które umożliwią Partnerom poszerzenie portfolio o produkty z zakresu wykrywania zagrożeń, ochrony sieci, danych, urządzeń oraz analizy i prewencji włamań. Zaprezentowane zostały również nowe usługi Bakotech – w tym szkolenia, wdrożenia czy możliwość wsparcia posprzedażnego premium, dzięki którym Partnerzy krakowskiego dystrybutora, mogą pogłębić współpracę ze swoimi  obecnymi jak i nowymi klientami, zyskując dodatkową marżę bez konieczności inwestowania w zasoby kadrowe czy techniczne.

- Tegoroczny IT.SEC zgromadził liczne grono Partnerów współpracujących z Bakotech i tych którzy chcą z nami współpracę nawiązać. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom, zarówno za udział w konferencji IT.SEC jak i wiele pozytywnych opinii, które usłyszeliśmy na temat zorganizowanego spotkania. Jest to dla nas duża motywacja do dalszej pracy i rozwoju. Dziękuję także reprezentacjom: F-Secure Polska, WinMagic, Digital Guardian oraz ObserveIT, które swoją obecnością wsparły nasz event. – mówi Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.

Na przestrzeni ostatniego roku do portfolio Bakotech dołączyło wiele liczących się na rynku bezpieczeństwa IT, marek. W 2019 roku Bakotech przejął w Polsce dystrybucję rozwiązań F-Secure i WinMagic. W trzecim i w czwartym kwartale ubiegłego roku, krakowski dystrybutor nawiązał także współpracę z takimi firmami jak MailStore czy Beyond Security.

- Współpraca z Bakotech to dla nas szansa na dywersyfikację i rozbudowanie kanałów sprzedaży, a także wzmocnienie pozycji F-Secure jako dostawcy usług dla klientów biznesowych wszystkich rozmiarów. Połączenie sztucznej inteligencji oraz wiedzy eksperckiej to synergia, która odpowiada na rosnące wymagania rynku i nowe potrzeby klientów. – podsumowuje nawiązanie współpracy z Bakotech, Magdalena Baraniewska, Country Sales Manager CEE w F-Secure.

Konferencja Bakotech zakończyła się wręczaniem nagród w trzech kategoriach. Nagroda 10 000zł, dla Najlepszego Partnera Bakotech, powędrowała do firmy Softworks, którą reprezentował Marcin Zakrzewski. Tytuł Najlepszego Handlowca otrzymał Piotr Nowicki z CNS Outsourcing IT, a tytuł Najszybciej Rozwijającego się Partnera otrzymała firma Trafford IT, którą reprezentowali Michał Walewski i Adam Szularz.

Średnia ocena satysfakcji uczestników z udziału w evencie Bakotech wyniosła 9,07 na 10 punktów. Bakotech zapowiada już siódmą edycję konferencji IT.SEC w 2020 roku oraz zaprasza na kolejne eventy: czerwcowe F-Secure & MailStore Roadshow (Gdańsk, Warszawa, Katowice) oraz organizowane jesienią Security Days, adresowane zarówno do klientów końcowych jak i Partnerów. Szczegółowe informacje na temat tych spotkań pojawią się wkrótce na stronach internetowych bakotech.pl, secdays.pl oraz w mediach społecznościowych.

Bakotech podsumowuje VI edycję konferencji IT.SEC
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności