20 tys. podatników rozliczyło „Twój e-PIT” – padły serwery Aktualności

financial-documents

 

Na razie zrobiło tylko 20 tys. osób rozliczyło swoje zeznanie dochodowe w formie e-PITu. Usługa wstępnie wypełnionego rozliczenia PIT Ministerstwo Finansów została uruchomiona o północy w nocy z 14 na 15 lutego.

Zainteresowani nie są jednak w stanie przyjrzeć się swoim zeznaniom (nie mówiąc już o ich zaakceptowaniu), bo ministerstwu padły serwery.

Nowa forma rozliczenia przedstawia się następująco: jeśli do 30 kwietnia nie podejmiesz żadnych działań – tj. nie wprowadzisz korekty w tym przygotowanym przez Krajową Administrację Skarbową zeznaniu, nie zaakceptujesz go wcześniej, nie odrzucisz go ani nie złożysz w międzyczasie zeznania inną drogą (np. osobiście w urzędzie skarbowym albo przez usługę e-Deklaracje) – to i tak takie zeznanie ostatniego dnia kwietnia zostanie uznane za złożone. Twój coroczny obowiązek podatkowy będzie zrealizowany.

[źródło: next.gazeta.pl]

20 tys. podatników rozliczyło „Twój e-PIT” – padły serwery
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności