Złóż wniosek i miej wpływ na certyfikację cyberbezpieczeństwa! Aktualności, Bezpieczeństwo

ministerstwo_cyfryzacji_poziom_0

 

Zajmujesz się sprawami bezpieczeństwa w sieci? Mamy dla Ciebie propozycję. Komisja Europejska zaprasza do udziału w pracach Grupy Interesariuszy ds. Certyfikacji Cyberbezpieczeństwa. To zespół ekspertów, który będzie doradzał Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA).

Do 17 września swoich kandydatów mogą zgłaszać: ośrodki akademickie, organizacje konsumenckie, jednostki akredytujące, organizacje standaryzacyjne, przedsiębiorstwa oraz stowarzyszenia branżowe.

Wybrani eksperci (50 osób) będą brali udział w tworzeniu propozycji europejskich programów certyfikacji cyberbezpieczeństwa.

Utworzenie tej grupy doradczej to jeden z efektów wejścia w życie Aktu o Cyberbezpieczeństwie, którego celem jest wzmocnienie ochrony w tym zakresie na terenie Unii Europejskiej.

[źródło: MC]

Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie zgłoszenie. Na stronie Komisji Europejskiej znajdziecie również szczegóły dotyczące organizacji Grupy i jej regulamin.

Złóż wniosek i miej wpływ na certyfikację cyberbezpieczeństwa!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności