Zapytaj naszego eksperta o FTTH!!! Infrastruktura, Internauci, Technologia, Wywiady

Karin Ahl - ekspert

Z cyklu „Zapytaj eksperta” – wszystko co chciałbyś wiedzieć o FTTH!

W tym wywiadzie postaramy się dowiedzieć wielu aspektów na temat technologii FTTH z punktu widzenia małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.

Ekspertem, który będzie odpowiadał na Wasze pytania jest Pani Karin Ahl, która od marca 2012 roku prezesem FTTH Council Europe. W 2009 roku zaczęła intensywnie wdrażać się w FTTH Council Europe, a już w 2010 roku została przewodniczącą komisji ds. biznesu, wnosząc swoją wiedzę na temat modeli działalności i przypadków biznesu, którą posiadła podczas codziennej pracy jako business developer w Rala Infratech w Szwecji. W roku 2011 Karin została wybrana na skarbnika i członka zarządu, a od marca 2012 sprawuje funkcję prezesa.

Pani Karin Ahl odpowie na dowolny temat związany z FTTH, takie jak rynek, finanse, uzasadnienia biznesowe, przepisy prawne, usługi, technologie o społeczno-ekonomicznych korzyściach.

Formuła wywiadu jest następująca:

  1. Państwo zadajecie pytania w komentarzach pod poniższym artykułem.
  2. Nasz redaktor przesyła pytania do eksperta, który przygotowuje na nie odpowiedzi.
  3. Pełny wywiad zamieszczony zostanie na stronie i w najbliższym magazynie drukowanym „Twój Internet Professional”.

Poniżej czekamy na Wasze pytania :)

 

Zapytaj naszego eksperta o FTTH!!!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Recent Comment

  1. Twój Internet

    Czym dokładnie zajmuje się FTTH Council Europe? Jaka są zadania i misja organizacji oraz jakie może to nieść korzyści dla lokalnych operatorów ISP w Polsce?

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności