Wywiad z Grupą Wielkopolską Wywiady

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym z Panem Adamem Wojciechowskim – współzałożycielem Stowarzyszenia Wielkopolskich Operatorów Telekomunikacyjnych oraz Internet Wielkopolska.

- Czym dokładnie jest grupa Internet Wielkopolska?

Internet Wielkopolska to grupa niezależnych regionalnych operatorów telekomunikacyjnych z terenu Wielkopolski którzy „dorośli” do współpracy tak na płaszczyźnie technologicznej jak i marketingowej.

- Skąd pomysł na stworzenie takiej inicjatywy?

Grupa Internet Wielkopolska to krok w stronę konsolidacji rynku. Współpraca w mniejszym gronie trwa już od dłuższego czas. Dodatkowo wypracowaliśmy zaufanie między sobą będąc członkami Inetgroup oraz Stowarzyszenia Wielkopolskich Operatorów Telekomunikacyjnych stąd łatwiej było usiąść przy stole i wypracować wspólną wizję i cele działania.

- Jaki wpływ na Pańskie działania miał magazyn Twój internet?

Magazyn Twój Internet wpasował się czasowo ze swoją ofertą w nasze działania. Podjeliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy w celu budowania świadomości nowej marki jaką jako grupa jesteśmy. Dodatkowo pokazujemy czytelnikom, iż firmy, które znają z rynku lokalnego, to nie są już „małe firemki”. Śmiało mogę wysunąć teorię, że należymy do grona przedsiębiorstw o największej dynamice wzrostu tak wielkościowego jak i technologicznego.

- Skąd dowiedział się Pan o magazynie Twój Internet?

Otrzymaliśmy od wydawcy próbny pakiet z archiwalnymi egzemplarzami oraz opis i wizję magazynu, która wpasowała się w nasze oczekiwania.

- Ile firm uczestniczy w tej chwili w projekcie?

Na chwile obecną jest to 7 operatorów, jednak już otrzymujemy informację od reszty partnerów Inetgroup z naszego województwa, którzy chętnie przystąpią do naszego projektu.

- Jak udało się Panu pogodzić interesy tylu firm i jak wygląda komunikacja między firmami?

Mamy wspólne doświadczenia w pracy grupowej na skalę ogólnopolską, przyszedł czas by doświadczenie to przelać na nasz lokalny rynek, stąd nie ma problemów pogodzenia interesów. Z racji iż jako właściciele znamy się osobiście to w dobie XXI wieku i branży w której działamy nie ma problemu z komunikacją. W 90% odbywa się ona elektronicznie.

Wywiad z Grupą Wielkopolską
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności