Verizon rozpoczyna poszukiwania pomysłów na 5G Aktualności, Trendy

5g

 

Verizon zaczął przyjmować zgłoszenia do „Wyzwanie zbudowane na 5G”, międzynarodowych poszukiwań najlepszych produktów, usług i aplikacji, które ukażą prawdziwą moc 5G. Konkurs ma na celu zainspirowanie innowacji i pomysłów, które wykorzystują 5G i powiązane technologie,  aby sprostać największym wyzwaniom w biznesie i społeczeństwie.

Aby zakwalifikować się, trzeba być częścią amerykańskiej firmy, która zatrudnia 200 lub mniej pracowników i spełnia wymogi kwalifikacyjne określone w oficjalnych zasadach.

Oprócz opisania nowych pomysłów z obsługą 5G, wnioskodawcy będą musieli pokazać, w jaki sposób ich pomysły wykorzystują technologię, aby wpływać na pozytywne zmiany.

Zgłoszenia będą otwarte do 15 lipca, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w październiku. Zwycięska drużyna otrzyma 1 mln USD, a druga i trzecia otrzyma odpowiednio 500 000 USD i 250 000 USD. Wszystkie zwycięskie zespoły otrzymają możliwość dostępu do żywych sieci 5G zlokalizowanych w Verizon’s 5G Labs, aby dalej rozwijać swoje zgłoszenia.

[źródło: telecompaper.com]

Verizon rozpoczyna poszukiwania pomysłów na 5G
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności