Twj Internet patronem konferencji PLNOG 2013 Wydarzenia

Pewien goliard zawitał w nasze strony, przekazując w pieśniach niezwykłą historię o odwiecznej, wysokiej klasy konferencji PLNOG opiewającej w interesująca agendę, 5 ścieżek wykładowych i turniej rycerski bogaty w nie lada śmiałe potyczki.

Ponad 600 uczestników, przedstawicieli największych firm teleinformatycznych i lokalnych firm usługowych zostanie przeniesionych do średniowiecznego Krakowa już 30 września – 1 października. Gośćmi na dziedzińcu Hotelu Galaxy będą rycerscy operatorzy, waleczni technicy, a także giermkowie, paziowie, odźwierni, królowie i damy dworu.

Bard nie przestawał śpiewać, że PLNOG to jedyne takie wydarzenie w Polsce poświęcone zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. Niebywała okazja dla śmiałków na wymianę doświadczeń, poszerzenie wiedzy, wspólne rozwiązywanie problemów branży sieciowej i poznanie ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, związanych z tematyką taką jak #IPv6, #Security, #Cloud, #Data Center, #Case Studies, #New Technologies.

Dlatego zapraszamy mężnych rycerzy, niewiasty oraz zagranicznych gości do teleinformatycznej krainy mlekiem i miodem płynącej, pełnej średniowiecznych precjoz.
Wrzkomo ma nie zabraknąć chętnych do turnieju rycerskiego jak na prawdziwym dziedzińcu w mieście Królów Polskich, wyśmienitej strawy (swojskie, prawdziwe polskie jedzenie) oraz atrakcji pod okiem bractwa Rycerskiego. Dlatego nie omieszkajcie przywędrować, aby razem z nami tworzyć wiekowe krlestwo PLNOG:

Wspomionąć trzeba, że i ta edycja charakteryzuje się niskim kosztem uczestnictwa w tak profesjonalnej, niezależnej i jednej z największych branżowych konferencji, hotelem o wysokim standardzie oraz bardzo przystępnej cenie oferty sponsorskiej.

Radzić się o Waszą kieszeń zdobyliśmy kod rabatowy ” twojinternet_10 „, który upoważnia do 10% zniżki.

PRZYBYWAJCIE!

Twj Internet patronem konferencji PLNOG 2013
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności