Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA! Technologia, Wydarzenia

Infostrada Lublin 2014

W dniach 18-20 listopada 2014 w Lublinie już po raz czwarty odbędą się Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA.

Targi INFOSTRADA to forum spotkań inwestorów, wykonawców i innych podmiotów zaangażowanych w realizację projektów teleinformatycznych. To także możliwość zapoznania się z ofertą usług i rozwiązań wspierających rozbudowę sieci szerokopasmowych oraz szansa na wymianę doświadczeń i koncepcji realizacji projektów sieci.

Zakres branżowy ekspozycji obejmuje szeroki wachlarz materiałów i urządzeń infrastruktury komunikacji elektronicznej, usługi związane z budową sieci i dostawą usług teleinformatycznych oraz wykonawstwo sieci szerokopasmowych. Zakres tematyczny:

  • Materiały i urządzenia – Infrastruktura komunikacji elektronicznej
  • Usługi związane z budową sieci
  • Wykonawstwo sieci szerokopasmowych
  • Dostawcy i operatorzy telekomunikacyjni

Targi INFOSTRADA dedykowane są rozbudowie sieci szerokopasmowych we wschodniej części Polski. Województwo Lubelskie, jest jednym z pięciu województw, w którym realizowany jest Projekt Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej.

Targom towarzyszyć będą wykłady i referaty poświęcone tematyce urządzeń i nowych technologii szerokopasmowych. Podczas Tragów zaprezentowane zostaną możliwości zastosowań teleinformatyki w obszarze administracji, nauki, finansów oraz biznesu.

W tym samym czasie odbędą się Targi Energetyczne ENERGETICS, które gromadzą wystawców prezentujących najnowocześniejsze urządzenia i technologie służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

Targi INFOSTRADA 2014 czynne są dla zwiedzających:

  • w dniach 18 i 19 listopada w godzinach 9.00 – 17.00
  • w dniu 20 listopada w godzinach 9.00 – 15.00.

Po zarejestrowaniu wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.infostrada.targi.lublin.pl

 

Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności