Ruszyła rejestracja na InfraXstructure 2015! Wydarzenia

InfraXstructure 2015

Zainteresowanie nową konferencją z dziedziny Data Center wciąż rośnie. InfraXstructure tworzą najlepsi specjaliści, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 21 kwietnia w hotelu Radisson Blu w Warszawie.

Przed naszą publicznością zaprezentują swoje prelekcje Wojtek Ehrenfeld z Grupy Onet.pl oraz Kamil Stawiarski – specjalista systemu Oracle. Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia Call for Papers.

Zachęcamy też do dołączenia do grona naszych partnerów – pierwszą firmą partnerską został S-NET – dostawca nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu.

Udział w InfraXstructure jest doskonałą okazją do wymiany spostrzeżeń i cennych doświadczeń, wysłuchania merytorycznych wystąpień naszych specjalistów oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Pierwsza edycja InfraXstructure odbędzie się już 21 kwietnia w Warszawie. Nie zwlekaj i już dziś zarejestruj się, dołączając do grona najlepszych z branży. Liczba biletów w cenie 200 ,00 PLN jest ograniczona!

Skorzystaj z najniższej ceny wejściówki w pakiecie Early Birds!

 

Ruszyła rejestracja na InfraXstructure 2015!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności