Ren Zhengfei: Zbudujemy fabryki w Europie Aktualności

Huawei-Logo
2 grudnia 2019 roku Ren Zhengfei, założyciel i dyrektor generalny Huawei, udzielił wywiadu Nathanowi VanderKlippe, azjatyckiemu korespondentowi kanadyjskiego dziennika The Globe and Mail. Dużą część rozmowy poświecił Kanadzie, ale odniósł się również do pomysłu licencjonowania technologii 5G. Wspomniał również o planach budowania na dużą skalę fabryk w Europie. 
Bardzo duża cześć wywiadu udzielonego The Globe and Mail dotyczyła Kanady i sprawy aresztowania na terenie tego państwa córki Ren Zhengfeia – Meng Wanzhou. Założyciel Huawei po raz kolejny powiedział, że „incydenty takie jak sprawa Meng Wanzhou nie wpłyną na strategiczny rozwój i inwestycje w Kanadzie. Za jakiś czas sprawa Meng stanie się przeszłością, ale Kanada nie. Nie możemy łatwo zrezygnować z naszego strategicznego rozwoju w żadnym kraju. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Kanadzie zbudować wysokiej jakości sieci 5G.”
[źródło: informacja prasowa]
Ren Zhengfei: Zbudujemy fabryki w Europie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności