Projekt „Windykacja dla MiŚOT” Prawo i Telekomunikacja

Logo-MiŚOT-300x300

 

Jednym z pierwszych projektów, który ma służyć wsparciu w prowadzeniu biznesu telekomunikacyjnego przez MIŚOT-ów, jest projekt Windykacja dla MiŚOT. Jego celem było znalezienie tanich i skutecznych firm windykacyjnych.

Koordynacji projektu podjął się iNET group,  a wyniku przeprowadzonego konkursu ofert udało się wyłonić dwie firmy, które zaoferowały odzyskiwanie należności bez dodatkowych kosztów dla MIŚOT-ów. Koszty odzyskania długu ponosi tylko dłużnik, a kancelarie pobierają wynagrodzenie w wysokości zasądzonych kosztów zastępstwa procesowego dopiero w momencie faktycznego wpływu odzyskanych należności na konto.

Ważny dla projektu jest również fakt, że obie wyłonione kancelarie odzyskują już długi dla kilku MIŚOT-ów , znają więc realia i wiedzą jak taką windykację prowadzić.

Więcej informacji, w tym wynegocjowane oferty, dostępne są na stronie: https://www.epix.net.pl/windykacja-benmei-i-epulegal-dla-misot-od-inet-group/

Projekt „Windykacja dla MiŚOT”
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności