Prezent gwiazdkowy a Internet szerokopasmowy Technologia

Jeszcze niedawno Internet w domu kojarzył się z biurkiem, na którym stał jeden, podłączony do sieci komputer. Obecnie rozbudowana własna sieć to żaden luksus. Pod choinką mogą znaleźć się przydatne urządzenia, które możesz podłączyć do swojej sieci :

laptop, tablet, playstation, telefon. telewizor, dekoder TV, ipad i wiele innych.

Rozsądnie wybierz ofertę pasującą do wszystkich urządzeń i pasujący do wszystkich funkcji jakie możesz wykorzystać.


Szerokopasmowy Internet

Upload (wysyłanie danych) – winformatyce proces przeciwny do pobierania danych, polegający na wysyłaniu plików lub innych danych do serwera lub komputera należącego do innego użytkownika.

Często łącze internetowe jest umownie dzielone na dwa kanały: kanał wysyłania i kanał pobierania. Łącza internetowe u ogólnopolskich operatorów bardzo często mają zaniżoną przepustowość kanału umożliwiającego wysyłanie (upload) danych w stosunku do kanału pobierania (download), umożliwiającego odbieranie danych. Z tego powodu wysyłanie pliku jest znacznie wolniejsze niż pobieranie.
Wielu internautów nie zdaje sobie sprawy jak ważne znaczenie ma prędkość wysyłania danych, a to właśnie internet od Twojego lokalnego operatora zapewni Ci najwyższy upload.

Prezet pod choinkę : kamera i smartfon

błyskawiczne wysyłanie filmików na serwer.

W dobie rozkwitu ery jakości HD praktycznie wszystkie urządzenia rejestrujące takie jak m.in. kamery i smartfony mają możliwość nagrywania materiałów wideo w jakości High Definition. Z racji najwyższej jakości nagrane pliki zajmują dużo miejsca. Niejednokrotnie gdy będziemy chcieli podzielić się ze światem naszymi nagraniami to właśnie wysoka prędkość upload pozwoli nam błyskawicznie wysłać wideo na serwer
Prezent pod choinkę : apart fotograficzny i telefon.

przesyłanie zdjęć z aparatów fograficznych lub telefonów w wysokiej rozdzielczości.

Przy dużej prędkoścu upload nieważne czy zdjęcie „waży” kilka, czy też kilkadziesiąt mb., każdą wykonaną fotografię możemy wysłać w dowolne miejsce, a to wszystko w przeciągu paru sekund!
Prezent pod choinkę : playstation, komputer, laptop.

gry online.

Wysoka prędkość upload pozwoli nie tylko na bezstresowe i komfortowe potyczki w sieci. Brak jakichkolwiek opóźnień w rozgrywce oraz doskonała jakość przesyłanego dźwięku (komunikacja poprzez headset) zapewni Tobie i Twojej drużynie wiele zwycięstw na wirtualnych arenach.
Prezent pod choinkę : słuchawki, mikrofon i kamera internetowa.

komunikacja (rozmowy na skype, wideokonferencje czy współdzielenie pulpitu)

Wysoka prędkość upload zapewni Ci nie tylko najwyższą jakość obrazu ale i przesyłanego głosu, pomagając Ci w pracy, nauce czy też w kontaktach z bliskimi
Prezent pod choinkę: Smart TV i smartphon.

swobodne korzystanie ze wszystkich urządzeń jednocześnie.

W dzisiejszych czasach, w dobie globalnej internetyzacji coraz więcej urządzeń codziennego użytku ma dostęp do sieci.Smart TV, konsole, które mają dostęp do szeregu aplikacji (tj. TVN Player, Ipla, Skype, VOD), smartphony czy laptopy. Wysoka prędkość upload u Twojego lokalnego operatora pozwoli wszystkim domownikom na komfortowe korzystanie z wszystkich urządzeń jednocześnie. Nie musisz  już przerywać ściągania ważnego pliku aby ktoś inny z rodziny mógł np. swobodnie surfować po sieci. Mając wysoką prędkość upload nie musisz ograniczać się do jednej czynności wykonywanej w tym samym czasie, w internecie. Jednoczesne granie w sieci, przesyłanie filmików czy pobieranie danych – z internetem od lokalnego operatora to żaden problem!

 

 

Prezent gwiazdkowy a Internet szerokopasmowy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności