PLNOG16 – zmiany w formule oraz światowej klasy prelegenci w agendzie! Bez kategorii

12325204_787075628085071_1673759853_n

PLNOG16 – zmiany w formule oraz światowej klasy prelegenci w agendzie

Nowości na PLNOG – największej niezależnej konferencji ICT w Polsce! Organizator wprowadza nową ścieżkę publiczną, rozszerza grupę odbiorców o studentów. Grono tegorocznych prelegentów otwiera Nina Bargisen – Strategist and Partner Engagement Manager Netflixa. Dla naszych czytelników organizator przewidział zniżkę!

PROIDEA już w lutym organizuje kolejną, warszawską edycję największej polskiej konferencji sektora ISP – PLNOG, czyli Polish Network Operators Group. Jest to wydarzenie skierowane do wszystkich specjalistów związanych z sektorem ISP, jednak jako jedyne organizowane jest niezależnie.

W tym roku motywem przewodnim będzie Olimpiada Technologiczna, a program składać się będzie z czterech ścieżek tematycznych, tym razem wzbogaconych o dwie nowe: edukacyjną, wprowadzającą w dalsze zagadnienia obecne na konferencji, oraz public, angażującą przedstawicieli instytucji publicznych. Ponadto pośród prelegentów po raz pierwszy pojawi się przedstawicielka Netflixa. W tym roku PLNOG otwarty zostaje także na studentów – część z nich będzie miała możliwość darmowego udziału w wydarzeniu, a więcej informacji na ten temat ukaże się już niebawem.

Weź udział w głosowaniu na skład nowego Komitetu Programowego PLNOG

Poprzedni PLNOG liczył do 750 uczestników, z czego 70% wzięło udział w co najmniej dwóch edycjach. W wydarzeniu weźmie udział około 40 partnerów, a w programie przewidywane jest około 80 prelekcji na 4 niezależnych ścieżkach. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli wpływ na kształtowanie następnych edycji poprzez wybór nowego Komitetu Programowego – o zasadach wyboru nowych członków możecie poczytać na stronie PLNOG. W tym roku formuła konferencji jest otwarta dla jednostek publicznych i studentów, a uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w pojedynku gigantów. Więcej informacji wkrótce!

Zniżka dla naszych czytelników

Organizator przewidział 15% zniżkę dla naszych czytelników! Aby z niej skorzystać, wystarczy wpisać kod “ict_prof_15”podczas rejestracji.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z programem konferencji na www.plnog.pl

Polubienia konferencji na Facebooku:https://www.facebook.com/PLNOG/

Twitterze:https://twitter.com/PLNOG

a także kontaktu mailowego!

 

PLNOG16 – zmiany w formule oraz światowej klasy prelegenci w agendzie!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności