PLNOG14 – branża ITC pokazała, że w jedności tkwi siła! Wydarzenia

PLNOG 31 marzec

2 dni wybornej zabawy, połączonej z szeregiem merytorycznych wykładów i szkoleń, 750 uczestników, 35 partnerskich firm i fantastyczna impreza wieczorna z muzyką na żywo – to wszystko i więcej działo się podczas 14.edycji konferencji PLNOG w warszawskim hotelu Marriott. Do jakich wspólnych wniosków doszła polska branża ICT?

Brawa dla najlepiej ocenionych prelegentów!

Wśród prelegentów znaleźli się powszechnie znani w branży specjaliści, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wśród mówców Głównej Ścieżki najwyżej został oceniony wykład “Wireless Cloud – nowy biznes dla operatorów” Jochena Muedsama. Wśród pozostałych dni i ścieżek tematycznych największą popularnością cieszyły się prelekcje:

“Przyszłość usług transmisji danych L2. Dlaczego UPC Biznes wdrożył usługę Carrier Ethernet z certyfikatem MEF CE 2.0?” Mariusza Kasprzaka i Andrzeja Zielińskiego
“Nowości w protokole BGP na brzegu sieci” Łukasza Bromirskiego
“RIO 2014 w internecie, czyli jak wysycić grubą internetową rurę czterema serwerami” autorstwa Rafała Wiosny
“Jak budowaliśmy kolejne Data Center” Sylwestra Biernackiego
“DNS jako niedoceniana broń ISP w walce ze złośliwym oprogramowaniem” Przemka Jaroszewskiego.

Warto wspomnieć, że w tym roku po raz pierwszy zorganizowano panel dyskusyjny poświęcony cyberbezpieczeństwu. Aktywny udział uczestników dowiódł potrzebie otwartych dyskusji podczas tego typu spotkań, a nie tylko tych w formie wykładów.

Regularne mini-spotkania

Uczestnicy konferencji wykazali duże zainteresowanie pomysłem organizowania meetupów w różnych miastach w Polsce, które będą poruszać aktualne problemy i tematy, takie jak: IT Security czy DDoS. O nadchodzących wydarzeniach w wybranych miastach będzie można dowiedzieć się śledząc profil PLNOG-a  na Facebooku i Twitterze.

Najmocniejsze punkty konferencji PLNOG

Warszawska edycja PLNOG-a upłynęła w doskonałej atmosferze, którą oprócz wspaniałych gości tworzyły liczne atrakcje, nawiązujące do najpopularniejszego agenta służb specjalnych. Szpiegowska atmosfera, kasyno, wytworne trunki, łamanie kodów i szyfrów, muzyka na żywo i cenne nagrody – to wszystko złożyło się na wielki sukces, jaki odniosła konferencja.

PLNOG14 – branża ITC pokazała, że w jedności tkwi siła!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Recent Comment

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności