Oświadczenie w sprawie zmiany ustawy o opłatach abonamentowych Aktualności, Prawo i Telekomunikacja, Telewizja

pike

 

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej, która właśnie się odbywa w Sopocie, przedstawiono oświadczenie w sprawie zmiany ustawy o opłatach abonamentowych oraz ustawy o radiofonii telewizji. Sygnatariuszami oświadczenia zostały izby samorządu gospodarczego mediów i telekomunikacji oraz operatorzy i nadawcy telewizji płatnej.

W konferencji bierze udział ponad 500 przedstawicieli firm sektora mediów, telekomunikacji i komunikacji szerokopasmowej oraz władzy ustawodawczej, regulatorów, organizacji branżowych, którzy zgodnie sprzeciwili się projektowi kontrowersyjnej ustawy:

 Wspieramy ideę mediów publicznych i popieramy finansowanie ich działalności z abonamentu. Sprzeciwiamy się natomiast stanowczo projektowi ustawy, który godzi w prawo naszych widzów do ochrony ich danych osobowych. Państwo dysponuje wszystkimi koniecznymi narzędziami i rejestrami, które umożliwiają realizację obowiązku powszechnej opłaty abonamentowej bez dyskryminacji i naruszania praw naszych klientów.

 

Oświadczenie w sprawie zmiany ustawy o opłatach abonamentowych
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności