Oświadczenie ORSS w sprawie zaległych faktur Case Study, Infrastruktura, Internet, Inwestycje

146_8736x5824_all-free-download.com_11764147

Niedawno pisaliśmy o zakończeniu budowy internetowej sieci szerokopasmowej w województwie warmińsko-mazurskim. Podwykonawcy zaangażowani w budowę twierdzą, że nie zostały im wypłacone zaległe faktury. Czy coś zmieniło się w tej sprawie? ORSS określa swoje stanowisko.

Zarząd Otwartych Regionalnych Sieci Szerokopasmowych Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nullo 2 (dalej „ORSS”) przekazuje do wiadomości publicznej treść niniejszego oświadczenia. W dniu 15 września 2015 roku ORSS zgłosiła do odbioru końcowego wykonanie wszystkich prac projektowo – budowlanych związanych z tzw. Fazą Wykonawczą Umowy o partnerstwie publiczno – prywatnym zawartej pomiędzy Województwem Warmińsko – Mazurskim, a ,,Partnerem Prywatnym” Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe Sp. z o.o. w dniu 19 kwietnia 2013 r., nr OR-IV.273.2.68.2013. Jeszcze przed dokonaniem zgłoszenia ORSS zakończyła prace budowlane związane z wykonaniem internetowej sieci szerokopasmowej na terenie województwa warmińsko–mazurskiego.

Aktualnie prowadzona jest procedura odbioru i rozliczenia inwestycji. Zgodnie z wiążącymi ORSS umowami z członkami tzw. Platformy Inwestycyjnej, tj. spółkami Alcatel Lucent Polska Sp. z o. o., TP-Teltech Sp. z o. o. oraz HAWE S.A. do dnia dzisiejszego zostały wypłacone przez ORSS wobec podwykonawców wszelkie należności wynikające z prawidłowo wykonanych  i odebranych prac. Zarząd ORSS pragnie zapewnić wszystkie strony uczestniczące w realizacji projektu, iż wszystkie kroki jakie są podejmowane przez ORSS mają na celu poszanowanie interesów wszystkich stron, co jest warunkiem skutecznego rozliczenia projektu.

Z poważaniem
Zarząd  Otwartych Regionalnych Sieci Szerokopasmowych Sp. z o.o.

 

Źródło: ORSS
Zdjęcie: plus.google.com

Oświadczenie ORSS w sprawie zaległych faktur
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności