OBNAŻAMY REKLAMY ! Dylematy Baśki… Obnażamy reklamy

ti (12)

OBNAŻAMY REKLAMY !

Dylematy Baśki dotyczące  „małego transfera” ;).

„Mogłaś ściągać co chciałaś i ile chciałaś. A ten nowy sama mówiłaś, że to krótkodystansowiec i podobno ma małego transfera”.

Tak Orange odpowiada tej jesieni na reklamę Plusa, w której to tytułowa Baśka nie jest w stanie rozstrzygnąć swoich dylematów. Stwierdzenia „Całe życie na limicie”, czy „Trzeba nie mieć serca i rozumu, żeby dać się związać kablem” doczekały się drugiego życia w sieci, a cała sprawa miała swój finał w sądzie.

Oto, jak cały ten spór podsumowuje redakcja magazynu „Twój Internet”:

  • Czy Plus w swojej ofercie stosuje ograniczenia  i limity, po przekroczeniu których klient zmuszony jest do wykupienia dodatkowych pakietów danych? – PRAWDA !
  • Czy proponowane pakiety w Plusie wystarczają czasem na kilka godzin intensywnego korzystania z sieci? – PRAWDA !
  • Czy w ofercie Neostrady za 49 zł klient dodatkowo musi zapłacić prawie 30 zł za linię telefoniczną, co oznacza, że prawdziwy miesięczny koszt usługi wynosi prawie 80 zł? – PRAWDA !
  • Czy we wspomnianej ofercie Orange za prawie 80 zł klient otrzymuje internet z technicznie ograniczoną maksymalną prędkością do 10 Mb/s? – PRAWDA !
  • Czy obie firmy porównują jedynie prędkości pobierania całkowicie pomijając inne parametry* łącz w tym istotny transfer wysyłania danych upload?  – PRAWDA !

NIE PRAWDA, jakoby na rynku istniały tylko dwa telekomy nawzajem pokazujące swoje wady !!!

Więcej o istotnych parametrach łącz przeczytasz w 7 wydaniu magazynu „Twój Internet”.

Obnażamy reklamy telefonii komórkowej:

http://www.youtube.com/watch?v=lBSuOp-uWoQ

http://www.youtube.com/watch?v=cn10NcYQOvE#t=19

OBNAŻAMY REKLAMY ! Dylematy Baśki…
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności