Nowy iPad Pro i nowe pomysły w 2020 roku Aktualności, Rozrywka, Technologia, Trendy

iPad

Firma Apple chce zastosować zupełnie nowe pomysły w iPadach Pro, donosi ANTYWEB.PL. Przed ich debiutem rynek tabletów popadł w marazm i iPady nie oferowały niczego wyjątkowego. Spowodowało to, że często traciły one w zestawieniu z bardziej wszechstronnymi urządzeniami konkurencji. Amerykanie zauważyli to w dobrym momencie. Właśnie wtedy postawiono na rozwój możliwości sprzętu i to był strzał w dziesiątkę. Dodano między innymi rysik, czym zyskano sympatię grafików, a system ewoluował w bardziej niezależnego iPada OS. Dodatkowo możemy też liczyć na ciekawe różnice między aplikacjami na smartfony i tablety. Trzeba przyznać, pod tym względem Android wypada słabo i tylko Samsung najszybciej nadąża za konkurencją.

W tym roku Apple chce postawić na moduły 5G. Nowe iPhony 12 mają być reklamowane jako wspierające sieć najnowszej generacji. Wkrótce doczekamy się pewnie także wariantów Pro ze wsparciem dla tej sieci. Natomiast nowy iPad Pro może doczekać się jeszcze lepszego wyświetlacza w technologii miniLED. Do tego wszystkiego ma dojść m.in. potrójny aparat i lepsze złącze Smart Connector.

Obecnie każdy producent walczy o jakość mobilnych sprzętów do pracy i rozrywki. Z jednej strony mamy uniwersalne smartfony, gdzie najbardziej zaawansowaną opcją pozostają te składane. Mamy też tablety w postaci iPada Pro, będącego skrzyżowaniem smartfona z komputerem, który ma bardziej rozbudowany system operacyjny. Pozostają jeszcze hybrydy, które tracą obecnie na popularności; akurat w tym przypadku Microsoft stara się wymyślić coś nowego. Nie ma jednak pewności czy nowe odsłony Windowsa modyfikowane pod kątem mobilności faktycznie się sprawdzą. Wracając jednak do sedna; wygląda na to, że nowy iPad Pro zagwarantuje Apple jeszcze lepszą pozycję na rynku. Kolejne produkty z Chrome OS na nowo definiują dziś zapotrzebowanie użytkowników, którzy szukają przede wszystkim sprzętu do konsumpcji rozrywki, a tylko sporadycznie pracy biurowej. Windows ma natomiast przewagę ze względu na sentyment użytkowników.

Źródło: ANTYWEB.PL

Nowy iPad Pro i nowe pomysły w 2020 roku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności