Moc jest z nami! Warsztaty i Konferencja PLNOG 12! Wydarzenia

PLNOG 2014

Weź udział w warsztatach PLNOG i zdobądź wiedzę praktyczną z zakresu zarządzania sieciami telekomunikacyjnymi. Organizatorzy konferencji PLNOG przygotowali szereg szkoleń dla Padawanów chcących poznać prawdziwą potęgę Mocy.

Zdobycie wiedzy teoretycznej powinno łączyć się z ćwiczeniami ułatwiającymi jej utrwalenie. Dlatego na dzień po konferencji PLNOG – 5 marca – zaplanowaliśmy trzy warsztaty. Podczas ich trwania Mistrzowie Zakonu przekażą swoim Uczniom praktyczne umiejętności stosowania rozwiązań sieciowych.

Na wszystkich zainteresowanych czekają szkolenia z zakresu:

  • adresacji i podstaw IPv6
  • konfiguracji routingu na platformach firmy Juniper Networks oraz konfiguracji protokołów routingu dynamicznego OSPF i BGP
  • praktycznego zarządzania SDN

Gdybyś miał do wyboru jedną opcję:

zdobycie najświeższej wiedzy teoretycznej w trakcie dwóch dni lub nabycie cennych umiejętności praktycznych w trakcie ośmiogodzinnych warsztatów.

Wybór między dwoma dniami pasjonujących wykładów prowadzonych przez najlepszych Mistrzów Telekomunikacji, a jednym dniem intensywnych warsztatów pod ich okiem nie jest łatwy… dlatego nie chcemy Cię przed nim stawiać!

Dla tych, którzy wezmą udział w naszych warsztatach, przygotowaliśmy 30% zniżkę na uczestnictwo w części konferencyjnej PLNOG!

Agenda konferencji nie jest jeszcze kompletna, a już mamy w niej wiele świetnych sesji i wykładów. Dlatego warto zarejestrować się już teraz - tańsze wejściówki na konferencję PLNOG są dostępne jeszcze tylko do 18 lutego.

Dla czytelników magazynu „Twój Internet” mamy też specjalną zniżkę 10%.

Wystarczy przy rejestracji podać kod rabatowy: twoj_internet_10.

Join us at PLNOG12 -  3-4 Marzec 2014 – REJESTRACJA

Moc jest z nami! Warsztaty i Konferencja PLNOG 12!
1 vote, 4.00 avg. rating (82% score)
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności