MiŚOT podłącza pierwszą szkołę do OSE. Aktualności, Case Study, Infrastruktura, Internet, Inwestycje, MiŚOT

mdo
W dniu 24-08-2018r. firma Uninet, uczestnicząca w projekcie MdO, podłączyła I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Jest to pierwsza z 623 lokalizacji, jakie do podłączenia mają operatorzy współpracujący pod wspólnym szyldem Projekt MdO, czyli MiŚOT dla OSE.

Projekt MdO wygrał w 15 paczkach lokalizacyjnych, co daje wynik 623 właściwych lokalizacji. Wygrane zakładki: woj. lubuskie (3,5,6); woj. łódzkie (8,9,10); woj. wielkopolskie (34, 40); woj. świętokrzyskie (45, 47); woj. warmińsko-mazurskie (52, 55); woj. podlaskie (59, 60, 63).  Przedsięwzięcie polegało na zebraniu w spójną grupę MiŚOT-ów posiadających w zasięgu swojej sieci placówki edukacyjne i możliwości zapewnienia im transmisji do nowo powstającej OSE, oraz reprezentowania ich interesów względem podmiotu realizującego projekt tej sieci, czyli NASK. Jak się okazuje, mali i średni operatorzy skutecznie przekuwają wygraną w przetargu w szereg działań logistycznych, w tym koordynację relacji z podwykonawcami czy dogrywanie aspektów prawnych.
Więcej nt. projektu MdO przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu ICT Professional.
MiŚOT podłącza pierwszą szkołę do OSE.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności