MAiC odpowiada w sprawie pasma 17 GHz Bez kategorii, Infrastruktura, Nowości, Prawo i Telekomunikacja

logo MAiC

Ze strony Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji przyszła odpowiedź dotycząca inicjatywy w zakresie pasma 17 GHz. W działania zaangażowani są iNET Group, Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej, Metroport oraz e-Południe. Ministerstwo prosi o dostarczenie danych, które mogą stanowić uzasadnienie podjęcia na nowo procesu legislacyjnego i ponownego znowelizowania Rozporządzenia.

Wśród niezbędnych informacji powinny znaleźć się:

 • liczba radiolinii, które pracują w paśmie 17GHz,
 • lokalizacja, czyli powiat/województwo,
 • liczba użytkowników, którzy zostaną pozbawieni dostępu do Internetu w przypadku konieczności dokonania wyłączenia radiolinii w terminie 31.12.2015 r.,
 • liczba radiolinii, które obsługują programy dofinansowane w ramach POIG 8.4, PO RPW lub z innego dofinansowania gwarantowanego przez Unię Europejską wraz z liczbą klientów.

  Nie trzeba podawać: nazwy firmy, zasięgu (mocy), czy punktów instalacyjnych/miejsc montażu.

  Informacje można przekazywać bezpośrednio do iNET Group, KIKE, e-Południa lub Metroportu.

  MAiC odpowiada w sprawie pasma 17 GHz
  0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
 • Recent Comment

  1. specus

   rozumiem że pomiędzy maic a uke jest 1000000km a jedyną formą komunikacji jest gołąb pocztowy z 25 przystankami i nie ma możliwości po prostu otrzymać danych które corocznie wszyscy operatorzy składają w raporcie siis

  Skomentuj

  Current day month ye@r *

  Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
  Polityka prywatności