Lokalność przynosi rezultaty – sukces MdO w II przetargu dla OSE Aktualności, MiŚOT

Webp.net-resizeimage

Pierwsze informacje z otwarcia ofert w II fazie przetargu na dostarczanie transmisji danych dla szkół (OSE) przedstawiają się dla MdO bardzo obiecująco. 

NASK wystawił 315 paczek lokalizacyjnych w województwach: mazowieckim, kujawsko-pomorskim, dolnośląskim i pomorskim, a w postępowaniu wzięły udział 22 podmioty.

Spółka celowa Projekt MdO złożyła ofertę w imieniu MiŚOT łącznie w 50% części (następne w kolejności to OPL i Netia S.A.). Przekładając ten wynik na lokalizacje otrzymamy po ok. 33% dla Vectra S.A., OPL i MdO. Z niecierpliwością czekamy na oficjalny komunikat z wynikami.

Wyniki postępowania wskazują, że MiŚIOT swoje atuty lokalności potrafią też przekuć na sukcesy w ogólnopolskich przetargach.

Kolejny ogłoszony już przez NASK przetarg dotyczyć będzie następujących województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Termin składania ofert to 25 lutego 2019 r.

wyk1

Lokalność przynosi rezultaty – sukces MdO w II przetargu dla OSE
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności