Konferencja KFS już 18 listopada! Internet, Inwestycje, Wydarzenia

internet

Od sieci regionalnych do dostępowych – właśnie pod tym hasłem odbędzie się listopadowa konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego.  Jednym z tematów  poruszanych w jej trakcie będzie kwestia wyznaczania opłat dla sieci szkieletowo-dystybucyjnych budowanych przez samorządy, co będzie konfrontowane z oczekiwaniami rynku. – informuje portal Polska Szerokopasmowa.

Konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego jest organizowana w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa (SIPS) odbędzie się 18 listopada 2014 r. w hotelu Airport Okęcie przy ulicy 17 Stycznia 24 w Warszawie.

Konferencję otworzy Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisania się poprzez elektroniczny formularz portalu Polska Szerokopasmowa.

Sekretariat Konferencji
Tel. 22 691 93 27
Fax 22 837 85 43
E-mail: konferencja@deluxevent.pl

 

Załączniki:

Agenda

 
Źródło: Polska Szerokopasmowa

Zdjęce: susz.pl

Konferencja KFS już 18 listopada!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności