JAMBOX z ofertą 4K – Nowy dekoder i kanały najwyższej jakości Aktualności, Technologia

JAMBOX z 4K

 

Telewizja JAMBOX, lider w ilości kanałów HD, wprowadziła do swojej oferty trzy kanały w jakości 4K oraz zupełnie nowy dekoder obsługujący tę technologię. FunBox UHD, Ultra TV 4K I Eleven Sports 1 4K to gratka nie tylko dla fanów sportu w najwyższej rozdzielczości.

Technologia 4K oferuje cztery razy większą rozdzielczość niż Full HD. Dzięki zastosowaniu bardzo dużej liczby pikseli, wyświetlany obraz jest bardziej szczegółowy i zawiera więcej detali. Aby korzystać z technologii 4K w Telewizji JAMBOX, należy do telewizora 4K podłączyć nowy dekoder Arris 5305 4K. Działa on w oparciu o sprawdzone, autorskie oprogramowanie Kyanit oraz posiada wygodny i szybki interfejs.

- Wiemy, jak ważne jest dla wiernych kibiców oglądanie rozgrywek sportowych w najlepszej możliwej rozdzielczości. Wychodząc więc na przeciw oczekiwaniom naszych abonentów, wprowadziliśmy do oferty aż trzy kanały w tej jakości. Oczywiście będziemy starali się tę ofertę sukcesywnie poszerzać – mówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A, operatora Telewizji JAMBOX.

Na fanów sportu czeka zatem Eleven Sports 1 4K, kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo i na wyłączność rozgrywki czołowych lig europejskich: hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM, francuskich Ligue 1 i Pucharu Ligi. Kanał FunBox UHD to z kolei ujęcia natury, nagrania z wydarzeń sportowych, filmy i seriale dokumentalne, spektakle i koncerty, a w ofercie kanału Ultra TV 4K znajdują się audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmowe.

FunBox UHD i Ultra TV 4K dostępne są w Telewizji JAMBOX w pakiecie Bogatym, a Eleven Sports 1 4K w Pakiecie premium Eleven.

W pełnej ofercie Telewizji JAMBOX znajduje się aktualnie 315 kanałów, w tym aż 163 w jakości HD. W lipcu 2019 roku Telewizję JAMBOX wybrało już ponad 66 tysiący abonentów. ***

Firma SGT S.A. lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, powstała w 2007 roku. Na polski rynek telekomunikacyjny wkroczyła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX. Pomaga lokalnym operatorom internetu wdrażać w swoich sieciach cyfrową telewizję kablową bazującą na platformie IPTV oraz telefonię komórkową i internet LTE.

W 2014 roku SGT S.A. rozszerzyła zakres świadczonych usług o rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych operatorów telewizji kablowej. Dziś tworzy produkty dla operatorów, którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej.

Więcej informacji dostępnych na:

www.jambox.pl

www.facebook.com/jamboxhd www.facebook.com/sgtpolska

JAMBOX z ofertą 4K – Nowy dekoder i kanały najwyższej jakości
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności