InfraXstructure 2015 – znamy nazwiska kolejnych prelegentów! Wydarzenia

InfraStructure 2015

InfraXstructure to konferencja tworzona przez doświadczonych specjalistów, zajmujących się Data Center, która po raz pierwszy odbędzie się 21 kwietnia w Warszawie!

Kogo zobaczymy na scenie?

Do grona naszych prelegentów dołączyli kolejni znakomici specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem przed naszymi gośćmi:

  • na scenie pojawi się Gaweł Mikołajczyk, który przedstawi prelekcję: “Bezpieczeństwo Data Center – nowe horyzonty. Application – Centric Infrastructure”.
  • będzie także okazja usłyszeć wykładu poświęconego “Automatyzacji w krainie Windowsów – od Data Center do chmury”, który zaprezentuje Łukasz Kałużny.

Zarejestruj się lub zostań naszym Partnerem!

Z każdym dniem napływa do nas coraz więcej zgłoszeń uczestnictwa. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do nas, to nie zwlekaj i ZAREJESTRUJ SIĘ!

Duża popularność InfraXstructure przyciąga także wiele firm, które decydują się na współpracę z nami. Do grona naszych patronów medialnych dołączył IT Professional, a grono naszych partnerów otwiera firma Passus, która została naszym Głównym Partnerem!

Zachęcamy do śledzenia  profilu InfraXstructure na Facebooku - już niebawem opublikowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka na konferencję!

Do zobaczenia w Warszawie!

InfraXstructure 2015 – znamy nazwiska kolejnych prelegentów!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności