Certyfikat Prezesa UKE 2015! Bez kategorii, Internet

g_-_-x-_-_-_56956x20140806113550_0

Nie przegap szansy! UKE przypomina: tylko do 30 września możesz złożyć wniosek, by wziąć udział w Programie Certyfikat Prezesa UKE w trzech kategoriach: Bezpieczny Internet, Senior i Porównywarka Ofert.

Do Programu Certyfikat Prezesa UKE mogą przystąpić wszystkie podmioty, które spełniają określone przez Prezesa UKE warunki dla danej kategorii Programu. Proces składania wniosków oraz warunki uczestnictwa zostały szczegółowo określone w załączonych regulaminach dla każdej kategorii.

Wnioski można składać do 30 września każdego roku poprzedzającego rok, na który ma być przyznany certyfikat (np. aby uzyskać certyfikat na rok 2015 wniosek należy złożyć do 30 września 2014 r.). Wniosek zostanie rozpatrzony najpóźniej w ciągu 90 dni od dnia jego złożenia. Po pozytywnej weryfikacji wniosku, Wnioskodawca zostanie niezwłocznie o tym poinformowany i zaproszony na uroczyste wręczenie Certyfikatu przez Prezesa UKE.

Certyfikat nadawany jest na okres danego roku kalendarzowego. Certyfikat może być przedłużony na następny rok. W tym celu zainteresowany podmiot powinien złożyć ponownie wniosek w terminie do 30 września roku poprzedzającego rok, na który ma być przedłużony certyfikat, wraz z kompletem wymaganej dokumentacji, oraz sprawozdaniem ze swoich działań związanych z danym Certyfikatem za rok ubiegły.

 

Załączniki:

Regulamin Certyfikat Prezesa UKE kategoria Porównywarka Ofert

Wzór zgłoszenia – kategoria Porownywarka Ofert

Regulamin Certyfikat Prezesa UKE kategoria Senior

Wzór zgłoszenia – kategoria Senior

Regulamin Bezpieczny InternetWzór zgłoszenia – kategoria Bezpieczny InternetRegulamin-Certyfikat-Prezesa-UKE-kategoria-Porównywarka-Ofert

Źródło:UKE

Zdjęcie: dobreprogramy.pl

Certyfikat Prezesa UKE 2015!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności