8.4 POIG daje więcej czasu Internet, Inwestycje, Nowości

PPP_zajawka

Centrum Projektów Polska Cyfrowa wyraziła zgodę na  możliwość osiągnięcia  wskaźnika rezultatu, którym jest liczba użytkowników końcowych podłączonych do szerokopasmowego Internetu,  również w okresie trwałości projektu dla działania 8.4 POIG pod warunkiem, że zakres rzeczowy projektu zostanie zrealizowany w 100 proc. – informuje KIKE.

Zmiana wymaga od operatora aneksowania umowy o dofinansowanie.  A wniosek o to powinien zawierać takie informacje, jak: uzasadnienie przyczyny nieosiągnięcia wskaźnika w trakcie realizacji projektu informację o dotychczasowych oraz planowanych działaniach zaradczych mających na celu osiągnięcie wskaźnika oraz deklarację o terminie osiągnięcia ww. wskaźnika rezultatu.

Na podobne rozwiązanie wcześniej zgodził się PARP w przypadku  projektów budowy sieci dostępowych realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

Źródło: CPPC, KIKE
Zdjęcie: crn.pl

8.4 POIG daje więcej czasu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności