Zobacz fotorelacje ze Spotkania Liderów 2014! Fotorelacje, Internet, Wydarzenia

spotkanie liderów 2014

10 września 2014 roku w Sheraton Warsaw Hotel odbyło się Spotkanie Liderów 2014, w ramach którego zorganizowane były 5. Edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe oraz Forum Inwestycji Infrastrukturalnych.

W Wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele branży telekomunikacyjnej, energetycznej, budowlanej, dostawcy sprzętu, regulator oraz przedstawiciele administracji publicznej, zarówno centralnej jak i samorządowej.

Uroczystego otwarcia Spotkania Liderów 2014 dokonali Przewodniczący Rad Programowych: Piotr Muszyński, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych Orange Polska (Sieci Szerokopasmowe) oraz Mariusz Grendowicz, Prezes Zarządu Polskich Inwestycji Rozwojowych (Forum Inwestycji Infrastrukturalnych).

Wydarzenie było okazją do dyskusji na temat wyzwań w zakresie budowy szeroko rozumianej infrastruktury w Polsce. Od kilku edycji, konferencja Sieci Szerokopasmowe jest unikalną platformą do wymiany doświadczeń i koncepcji w zakresie realizacji rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. W tej edycji Konferencji, mowa była m.in. współpracy operatorów na rzecz inwestycji i wspólnego wykorzystania infrastruktury, dysponowaniu częstotliwościami radiowymi, , jak również o kwestiach związanych z kreowaniem i oferowaniem usług szerokopasmowych, tj. realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Jednocześnie, podczas Forum Inwestycji Infrastrukturalnych Goście dyskutowali m.in. o barierach prawnych w zakresie realizacji inwestycji, modelach finansowania, uwarunkowaniach przygotowania i realizacji przedsięwzięć infrastrukturalnych. Główną osią dyskusji były sposoby zapewnienia synergii pomiędzy wszystkimi podmiotami, zarówno państwowymi jak i prywatnymi, zaangażowanymi w inwestycje infrastrukturalne w Polsce.

Połączenie obu konferencji w jedno Spotkanie umożliwiło holistyczne spojrzenie na branżę infrastrukturalną w Polsce. Uczestnicy Konferencji mogli podjąć swobodny dialog z kluczowymi osobami odpowiedzialnymi za rozwój infrastruktury, wykazując najlepsze praktyki i rozwiązania, które mogą przyczynić się do stworzenia długofalowych podstaw rozwoju polskiej gospodarki. Zwieńczeniem Konferencji będzie podpisanie Listu Otwartego Rady Programowej Konferencji Sieci Szerokopasmowe, w którym znajdą się rekomendacje dla decydentów dotyczące usprawnienia procesu budowy sieci szerokopasmowych w Polsce i wypełnienia założeń Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Już dziś zapraszamy na kolejną – wiosenną edycję Spotkania. A tymczasem do obejrzenia Fotorelacji z tegorocznego Spotkania Liderów:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną FOTORELACJĄ

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Forum Inwestycji Infrastrukturalnych i Sieci Szerokopasmowe
Kontakt: Magdalena Kopańska, Kierownik Działu Marketingu, m.kopanska@mmcpolska.pl

 

 

Zobacz fotorelacje ze Spotkania Liderów 2014!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności