Wspomnienia rycerzy z zamku w Krakowie… Rozrywka, Wydarzenia

PLNOG 11

Przyszedł czas na podsumowanie mamy nadzieję wyjątkowego dla Ciebie wydarzenia – konferencji PLNOG 11.  Być może na jednym z filmików z Konferencji zobaczysz siebie lub Twoich rycerskich towarzyszy?! Sprawdź i nie żałuj :)

WYDAWAŁOBY SIĘ, ŻE KOLEJNY PLNOG NIE MÓGŁ BYĆ LEPSZY … A JEDNAK!

Każdego roku PLNOG przybiera szaty niezwykle inspirującego wydarzenia, przynosząc odrobinę rozrywki i radości do teleinformatycznego świata. Jedenasta edycja podkreśliła, że istotnym elementem postępu technologicznego jest wiedza, zwłaszcza w sektorach wysokich technologii, takich jak technologie informacyjno-komunikacyjne

Inżynierowie sieci, administratorzy, menadżerowie, wizjonerzy i specjaliści ze świata ICT spotkali się już po raz 11 w Krakowie aby podzielić się swoimi pomysłami, nawiązać współpracę biznesową, tworzyć i rozwijać nowe rozwiązania telekomunikacyjne.

Hotel Galaxy podczas PLNOG11 na 2 dni zamienił się w średniowieczny zamek, wypełniony po brzegi nie tylko liczną, bo aż ponad 700 osobową grupą uczestników, a również pięcioma wyspecjalizowanymi ścieżkami wykładowymi oraz rycerskimi atrakcjami. Dzięki temu dla osób budujących internet utworzyliśmy miejsce będące otwartym forum ludzi zajmujących się zawodowo rozwojem sieci operatorskich oraz mających wkład w tworzenie standardów ciekawych rozwiązań na rynku.

PLNOG tak jak technika cyfrowa za pośrednictwem ICT, zapewnił możliwość sprawnego gromadzenia, przetwarzania i udostępniania informacji, przenikając do wszystkich rozwijających się branży, stając się zarazem dla uczestników nieodłącznym ich składnikiem.

Czas dla PLNOG się nie zatrzymał i w tym roku przy okazji krakowskiej edycji współpracowaliścy z Internet Society. Sprowadzając tym samym najlepszych specjalistów z różnych zakątków świata, osoby znane i poważane w świecie sieci teleinformatycznych. Nasi goście bazując na swoim bogatym doświadczeniu dyskutowali m. in. o nowych technologiach w tym DNSSEC, Routing Resiliency, Bezpieczeństwie oraz wdrożeniach IPv6.

Wszystko po to aby każdy po PLNOG głosił: „Ja też tam z rycerzami byłem, miód i wino piłem, a com umiał i słyszał, w pracy i w życiu użyłem.”

Zobacz Relację z Konferencji :)

 

 

By całą konferencję nasycić jeszcze bardziej królewską atmosferą zabraliśmy uczestników na piękny zamek w Niepołomicach, gdzie podczas uczty rycerscy uczestnicy stawali do boju z szermierką, ciężką sakwą, łukiem historycznym czy ścinali Saracenowi głowę…

Biesiada wyglądała nie inaczej jak:

 

Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami z Konferencji na stronie PLNOG – MATERIAŁY Z KONFERENCJI

Jakub Kozioł – Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA

Wspomnienia rycerzy z zamku w Krakowie…
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności